Dobry smartfon do 1000 zł

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Dobry smartfon do 1000 zł

Post autor: Pumpilka »

Możecie polecić jakieś konkretne modele za mniej niż 1000 zł?
Nie bardzo wiem co wybrać.
Zastanawiam się czy możecie coś polecić.
Pyzata
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Dobry smartfon do 1000 zł

Post autor: Kawowa »

Da się kupić coś rozsądnego za tą kasę.
Myślę, że warto wziąć pod uwagę te modele, o których piszą tutaj http://techfresh.pl/jaki-smartfon-do-10 ... 0-zlotych/
Jest tam ranking smartfonów za taką kasę.
Może trafisz tam na jakiś odpowiedni dla siebie.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Dobry smartfon do 1000 zł

Post autor: Arek454 »

Akurat jeśli chodzi o wybór ciekawych opcji smartfonów dla siebie w dobrych cenach to może warto w takim razie zajrzeć do porównywarki ceneo https://www.ceneo.pl/76367847 gdzie jednak dużo łatwiej trafić na ciekawe okazje i fajne oferty cenowe. Jak nie do końca wiecie jaki model może przypaść Wam do gustu pod względem parametrów, ale i stylowego wykonania to jak najbardziej warto sprawdzić model Samsung S10 na który też się zdecydowaliśmy. Ciekawy sprzęcik i też można złapać niezłe okazje, ja swoją upolowałem i na pewno trochę mi posłuży. Tym bardziej, że dokupiłem jeszcze trochę akcesoriów :)
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Dobry smartfon do 1000 zł

Post autor: malwa »

Na pewno da się kupić dobry smartfon w tej cenie ale warto zainstalować na nim aplikacje usecrypt http://www.chilichilly.pl/podejrzewasz- ... i-sprawdz/ bo masz wtedy pewność że nie jesteś inwigilowany, bo komunikator ostrzeże przed takimi atakami
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Dobry smartfon do 1000 zł

Post autor: designerka »

Xiaomi ma telefony w takich cenach. Myślę, że z powodzeniem znajdziesz taki, który Cię zadowoli.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Dobry smartfon do 1000 zł

Post autor: foxi11 »

Dzisiejsze telefony znacząco różnią się od tych, których używali nasi ojcowie. Nie tylko jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny ale przede wszystkim o jego możliwości . Dzisiejsze smartfony to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia , które niestety też czasami potrafią się zepsuć lub ulegną uszkodzeniu. Co wtedy robimy ? - najczęściej kupujemy nowe smartfony.Czy jednak nie warto rozejrzeć się za urządzeniem używanym? Przecież na przykład używany iphone można znaleźć w bardzo dobrym stanie i zapłacić niewielkie pieniądze.Trzeba tylko dobrze się rozejrzeć za okazją. Jeśli uzbroimy się w cierpliwość myślę ,że znajdziemy dobry egzemplarz.
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Dobry smartfon do 1000 zł

Post autor: Anita »

Warto trochę poszukać w sieci gdyż zdarzają się promocje, w których można kupić dobry smartfon w ekstra cenie. Mając taki smartfon warto zadbać o abonament z dobrym internetem mobilnym. Ja w tym roku przeszłam do Otvarta i jestem bardzo zadowolona. Abonament w niskiej cenie od razu w umowie bezterminowej możliwy w każdej chwili do wypowiedzenia, a do tego pakiet internetu 5G. Przejście niemal błyskawiczne, wszystko działa niezawodnie.
ODPOWIEDZ