Ogrodowe zakupy na wiosnę

Wokół roślin w ogrodzie i w domu: doniczki, instalacje, pomysły.
Wszystko to, co sprawia, że rośliny w ogrodzie nabierają "blasku".
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Ogrodowe zakupy na wiosnę

Post autor: Arek454 »

Przede wszystkim jeżeli chodzi o pięknie wykonane, funkcjonalne i jednocześnie zapewniające odpowiednią ilość światła oświetlenie to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez ePlafoniera https://eplafoniera.pl/collections/lamp ... wpuszczane gdzie także świetnych opcji nie brakuje w nowoczesnym wydaniu. Liczy się jakość, różnorodność i jednocześnie profesjonalizm obsługi. Pozdrawiam serdecznie!
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Ogrodowe zakupy na wiosnę

Post autor: designerka »

Sama nie wiem, co na wiosnę. Chyba wszelkie nasiona, sadzonki i inne. Trzeba zaplanować ogród. Najgorsze to jednak te porządki po zimie.
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Ogrodowe zakupy na wiosnę

Post autor: Jolanta »

dzoana pisze: wt lut 01, 2022 10:42 am Polecam zakup mebli wypoczynkowych do Waszego ogrodu. Na pewno na wiosnę i lato się przydadzą.
No jasne, szczególnie jak ktoś pracuje z domu, to taki zestaw zawsze się przyda :) U nas ostatnio pojawiła się np. leżanka ogrodowa i to obecnie moje ulubione miejsce do wypoczynku. Planujemy jeszcze kupić huśtawkę, ale na razie nie ma na nią miejsca. Trzeba trochę przearanżować ogród ;)
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Ogrodowe zakupy na wiosnę

Post autor: dzoana »

Wejdź na stronę http://ogrodolandia.i-poznan.pl/ . Tam znajdziesz najróżniejsze propozycje jeśli chodzi o architekturę ogrodową. Na pewno wybierzesz dla siebie coś ciekawego.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Ogrodowe zakupy na wiosnę

Post autor: arnika »

Myślę, że każdemu ogrodnikowi i rolnikowi może przydać się specjalistyczny sprzęt. Warto więc zastanowić się nad tym, gdzie zakupić akcesoria takie jak dysze na lance opryskiwacza: <edit by admin: naruszenie regulaminu>. Sądzę, że mogą się Wam one przydać.
ODPOWIEDZ