Im droższy lakier do paznokci, tym trwalszy?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Im droższy lakier do paznokci, tym trwalszy?

Post autor: Kawowa »

Jak to jest z tymi lakierami do paznokci?
Im droższe, tym trwalsze? Szukam czegoś takiego do samodzielnego użytkowania, ale nie chcę wywalać kasy i testować ich po kolei.
Znalazłam taki ranking amforapl/wiadomosc/ranking-lakierow-do-paznokci-top-10-najlepszych/2871/
Miałyście okazję same ocenić jak one się sprawdzają?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Im droższy lakier do paznokci, tym trwalszy?

Post autor: Hyorin »

Ja nie kierowałabym się w tym przypadku ceną. Używam lakieru z Sally Hansen i jest świetny, nie jest z tych najdroższych.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Im droższy lakier do paznokci, tym trwalszy?

Post autor: siedemosiemdwa »

Oczywiście, że tak nie jest. Wszystko tak naprawdę w głównej mierze zależy od naszej płytki paznokcia.
emanea
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: Im droższy lakier do paznokci, tym trwalszy?

Post autor: emanea »

oj nie powiedziałabym... zresztą to samo tyczy się odżywek do paznokci. Kiedyś kupiłam taką za 30 zł i niewiele mi pomogła a sporo tańsza 8w1 total action z Eveline nigdy mnie nie zawodzi. Niedroga, wydajna, bezpieczna i skuteczna - nie ma więc sensu przepłacać :)
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Im droższy lakier do paznokci, tym trwalszy?

Post autor: dzoana »

Kobiety lubią mieć zadbane paznokcie dlatego warto wiedzieć, gdzie można kupić różne akcesoria do paznokci oraz lakiery hybrydowe czy też żele. Polecam sklep internetowy Makear: https://makear.pl/pl/products/g02-build ... r-484.html . Wybór akcesoriów i kolorów jest tam bardzo duży.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Im droższy lakier do paznokci, tym trwalszy?

Post autor: asieczek »

Rozpoczynasz przygodę z manicure hybrydowym? https://paznokciowo.pl/podstawowy-zestaw-do-hybrydy/ podpowie Ci, co powinno znaleźć się w podstawowym zestawie do hybrydy. Dowiedz się, jakie produkty i narzędzia są niezbędne, aby stworzyć perfekcyjny manicure w domowym zaciszu.
ODPOWIEDZ