Taboret czy krzesło obrotowe?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: Zbig55 »

Bez oparcia? Kojarzy mi sie z dzieciństwem i taboretami kuchennymi w małej kuchni w bloku z wielkiej płyty.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: Mokana »

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem okazała się wygodna pufa. Mąż co prawda woli swoje ulubione krzesło obrotowe, ale jak widzać każdy ma swój gust. :)
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: OlaPe »

Krzesło obrotowe jest wygodniejsze i stabilniejsze dla kręgosłupa. Na taborecie się nie oprzesz. Twój kręgosłup będzie się męczył.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: Kobite »

Moim zdaniem krzesło obrotowe jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem i bardziej praktycznym, sami obecnie szukamy jakiegoś fotela do komputera dla dzieciaków i raczej chcemy kupić obrotowe coś w tym stylu - https://www.centrumkrzesel.pl/krzesla-m ... owe-/142/c a to dlatego, że w małym pokoju zdecydowanie taki obrotowy fotel jest o wiele bardziej praktyczny.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: enigmaa »

Dużo pracuje przy komputerze i nie za bardzo wyobrażam sobie, aby siedzieć na taborecie.
Odpowiednia podpora dla pleców jest koniecznością. Dlatego krzesło obrotowe jest zdecydowanie lepszym wyborem.
Poza tym krzesło krzesłu nierówne, najlepiej kupić ergonomiczne takie jak te: http://www.biuroimeble.com.pl/oferta/krzesla_i_fotele
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: Zuzzanna »

według mnie krzesło obrotowe oczywiscie, takze to najsenowniejsze rozwiazanie. taboret to coś dziwnego w tym kontekście....
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: foxi11 »

Jeśli chodzi o siedzenie przy biurku to zdecydowanie polecam fotel obrotowy. Musimy mieć oparcie podtrzymujące nasze plecy i kręgosłup.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: Hyorin »

Jak dla mnie tylko krzesło, przecież na taborecie nie wysiedzisz dłużej niż kwadrans
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: duser »

A to ja z kolei zerkam sobie na jakieś ciekawe propozycje, jeśli chodzi o krzesła do jadalni i przyznam szczerze, że chyba najbardziej spodobała mi się oferta https://ifm-meble.com/meble/krzesla/ . Mocno zależy mi na tym, aby stawiać na sprawdzone propozycje, ponieważ jakość ma dla mnie duże znaczenie.
ODPOWIEDZ