Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: kalioppe »

Co możecie polecić?
Oczywiście nie chodzi mi o stylizację a la dom publiczny, ale coś z klasą. Świeczki, czerwone dodatki, lustro nad łóżkiem, co jeszcze?
Szukam fajnych pomysłów w sieci, ale na razie znalazłam tylko ładny komplet bielizny besame, heh ;) Wpisuje się w mój zamysł, ale jeszcze nie o to mi chodzi.
Pan Strach
bartek87
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: pn lut 11, 2013 9:59 pm

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: bartek87 »

Raczej ciemniejsze kolory, może jakieś stylowe meble, łóżko chyba najlepiej takie kute, z jakimiś charakterystycznymi wykończeniami. No i oświetlenie niezbyt jasne, takie stonowane. Tak przynajmniej mi się wydaje...
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: katarynka »

wydaje mi się, ze wystrój jakikolwiek on by nie był to po zmroku duża ilość zapalonych świec robi super efekt, więc może na początek w to zainwestuj
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: Zbig55 »

Widziałem opcje luster na suficie, robi wrażenie i oczywiście magiczne swiece zapachowe :)
todayistonight
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 04, 2013 3:25 pm

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: todayistonight »

Ciemne ściany mogą stworzyć bardzo fajny nastrój. Moim zdaniem najlepiej sprawdzają się granaty i fiolety. Np. Nuta Tajemnicy z Satynowej Śnieżki powinna fajnie zagrać. Możesz wrzucić zdjęcie swojej sypialni do kreatora wnętrz dostępnego na stronie i sama sprawdzić ( http://www.sniezka.pl/kreator-wnetrz/wy ... ieszczenia ).
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: meblonista »

Wg mnie koniecznie łóżko z ramą metalową :)
Oprócz tego warto do jednej lampki wkręcić kolorową żarówkę.
www.meblonista.pl - Wiem czego chcę
Andrei
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: wt mar 11, 2014 12:38 pm
Kontaktowanie:

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: Andrei »

Polecam fioletową ścianę, na niej gustowną naklejkę (jakieś duże usta, Marilyn Monroe czy coś w tym stylu), no i dobre nie za jasne oświetlenie :)
Na wiosnę polecam nowoczesne meble z ogrodowe z technorattanu http://ratanland.pl/17-meble-technorattanowe.html
Kaja.M
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 27, 2014 12:22 pm

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: Kaja.M »

Świeczki - dużo świec, lampioniki, pojemniczki z olejkami zapachowymi. A reszta stylizacji raczej w ciemnych odcieniach.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: Hyorin »

Jeśli zależy Ci na tym, aby podkręcić nastrój to ja proponuję urządzić sypialnię w stylu glamour. Postaw na ciemne ściany, najlepiej w odcieniach fioletu lub amarantu. Możesz też przejrzeć strony internetowe z pomysłami na aranżacje wnętrz, bo możesz tam znaleźć inspiracje na urządzenie sypialni.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wystrój podkręcajacy nastrój w sypialni

Post autor: siedemosiemdwa »

Co do ciemnych ścian - uważam, że lepiej wygląda jak jedna, ewentualnie dwie ściany są ciemniejsze - na pewno nie cała sypialnia, ponieważ ciężko to będzie potem zbilansować.
ODPOWIEDZ