Pielęgnacja włosów w zależności od pory roku?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
cebulssa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 5:56 pm

Re: Pielęgnacja włosów w zależności od pory roku?

Post autor: cebulssa »

aleksissa pisze: pn lut 07, 2022 11:41 am w zimie dużo więcej uwagi poświęcam włosom, regularnie je olejuję, odżywiam, gdy nie chcą współpracować to układam je prostownicą parową Babyliss, moja ma jonizację, szerokie płytki i regulację temperatury, błyskawicznie się nagrzewa
teraz w Euro com jest promo na kilka modeli suszarek Babyliss, można upolować ciekawy model sporo taniej, a wiadomo że solidna suszarka powinna w każdym domu się znaleźć ;) szczególnie jak się jest posiadaczką dłuższych włosów
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Pielęgnacja włosów w zależności od pory roku?

Post autor: designerka »

kangurka pisze: śr sty 17, 2018 11:11 am W zimie włosy są straszne. Naelektryzowane, łamliwe i suche. Sama szukam jakich dobrych specyfików by poprawić stan czupryny.
U mnie tak samo. Ja nie radzę sobie z pielęgnacją w zimie i w lecie.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Pielęgnacja włosów w zależności od pory roku?

Post autor: duser »

Jestem totalną fanką kosmetyków do włosów i co chwilę testuję jakieś nowe firmy, aby wiedzieć, co u mnie się sprawdza. Lubię też kosmetyki, których nigdy wcześniej nie testowałam. Teraz mocno interesuje mnie Inoar Kálice. Seria składa się z szamponu, odżywki i olejku i myślę, że warto byłoby się rozejrzeć.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Pielęgnacja włosów w zależności od pory roku?

Post autor: Hyorin »

Ja mam cały czas taką samą pielęgnację. Służy mi. więc po co zmieniać coś, co jest dobre.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Pielęgnacja włosów w zależności od pory roku?

Post autor: foxi11 »

O włosy powinnyśmy dbać każdego dnia i rzeczywiście w zależności od pory roku trzeba o nie zadbać nieco inaczej. Wybór odpowiednio dobrego szamponu jest kluczowy, bo właśnie szampon jest tym kosmetykiem jaki używamy niemal codziennie. Znacie może szampon w kostce - https://madamnatura.pl/wlosy/szampony-do-wlosow/ ? Jeżeli nie to serdecznie wam go polecam. To naturalny produkt , który może spełniać także funkcje lecznicze.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Pielęgnacja włosów w zależności od pory roku?

Post autor: arnika »

Na pewno warto zainwestować w kosmetyki. Mam na myśli także różnego rodzaju akcesoria. Obecnie bardzo dobre oferty mają drogerie internetowe takie jak na przykład https://darmarsklep.pl/szampony/batiste ... lush-200ml . Warto się z nimi zapoznać bo ceny też są często lepsze niż w drogeriach stacjonarnych.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Pielęgnacja włosów w zależności od pory roku?

Post autor: dzoana »

Może warto więc zmienić kosmetyki do pielęgnacji włosów? Na przykład na produkty od Montibello. Znajdziesz je w internetowym Sklepie Bellita: https://bellita.pl/montibello . Koniecznie o nich poczytaj.
ODPOWIEDZ