Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Zaglądacz forumowy

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: niewazne » pt wrz 27, 2019 5:54 am

Kuchnia na wymiar faktycznie kosztuje wiecej. Należy jednak zwrócić uwagę, że jej cena zawsze zależy od wybranych przez was materiałów, ilości szuflad, rodzaju uchwytów, liczby różnych odcieni kolorystycznych czy rozrzeźbienia frontów. Im więcej odcieni kolorystycznych, im więcej udogodnień technicznych, tym cena będzie wzrastać.

Poza tym tylko taka kuchnia idealnie dopasuje sie do niewielkiego metrażu:
https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/m ... wymiar/8tx

Poczytajcie sobie.

bajaola
Zaglądacz forumowy

Post autor: bajaola » wt paź 08, 2019 7:24 am

Fakt, kosztuje ale uważam, że to wraz najlepsze rozwiązanie. Jak już robić to na lata a nie byle taniej. Ja tam zapłaciłam i chociaż maja już te lata ale nadal jestem zadowolona. Tak samo uważąm, że wyposażenie kuchni tu również nie powinno się oczywiście w miarę rozsądku nie rząłować pieniędzy, bo całe to wyposażenie przecież jest bardzo pomocne w codziennych obowiązkach. A jeśli chodzi o zmiany to właśnie jestem na etapie wymiany wiekszości akcesoriów i tu udało mi sie już sporo zaoszczędzić, a to dlatego, że trafiłam na https://www.superwnetrze.pl/Blomus,k252.html i jak widać ceny sa naprawdę okazyjne, a marka znakomita.

siedemosiemdwa
Forumowy ekspert

Post autor: siedemosiemdwa » czw paź 31, 2019 11:22 am

Na ten moment chyba nic. W sumie bardzo lubię swoją kuchnię i myślę, że na maksa wykorzystałam dostępną przestrzeń.

Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec

Post autor: Zbig55 » czw paź 31, 2019 8:06 pm

Blaty kamienne, to chyba modne, bo cały czas pojawia się na portalach wnętrzarskich, jakie opinie?

ODPOWIEDZ