Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: Anita »

W mojej kuchni wymieniłabym kuchenkę gazową. Z chęcią swoją tradycyjną z rusztami wymieniłabym na płytę gazową pod szkłem z Solgaz solgaz.eu/. Wygląda jak indukcyjna, jest świetnie wykonana i według opinii zużywa mniej gazu niż tradycyjna..
Pan Strach
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: kapitalna »

Ja z mojej kuchni jestem bardzo zadowolona, jednak bym ją jeszcze doposażyła. Marzy mi się wyciskarka kuvings evo820 , abym nie musiała kupować soków, które z resztą do najzdrowszych też nie należą.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: foxi11 »

Powiem tak, widzę dwa rozwiązania dla mojej kuchni ... albo całkowicie nowa kuchnia , nowe meble i ich układ albo nic nie zmieniam. Na razie jestem bliżej tego drugiego rozwiązania :lol: :lol: Dokupuję tylko do mojej kuchni różne ciekawe i przydatne urządzenia jak na przykład ten pojemnik próżniowy do marynowania - https://www.aledobre.pl/12542,Pojemnik_ ... tchen.html .Zawsze jak można sobie czymś pomóc to raczej to robię.
lorenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:45 am

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: lorenka »

My niedawno zmienialismy oswietlenie , bo dobralam sobie nieodpowiednie lampy, na szczescie tutaj maja fajny wybór - elampy.pl i udało nam się zamówić :)
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: foxi11 »

Na razie nic nie zmieniam , jeśli bym chciała coś zmienić to pewnie bym to zrobiła.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: duser »

Ja w mojej kuchni musze styl zmienić z klasycznego na nowoczesny bo resztę mieszkania też tak zmieniam. Tutaj gama-sklep.compl/a/360-styl-nowoczesny-kuchnia już mam na oku meble fajne, dobra cena i opinie klientów też mają fajne.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: Dorota40 »

Ja zmieniłam podejście co do kupowania sprzętów kuchennych :)
Kupę kasy wydawałam na drogie garnki, patelnie, itp, a wcale ten sprzęt nie służył mi długo. Wkurzyłam się na te niby firmowe "cudeńka" i zaczęłam wybierać wg kryterium ceny.
Dlatego nie przepłacajcie bo np. w necie może się trafić patelnia na każdą okazję już za dwadzieścia parę złotych. która kompletnie nie różni się od tych drogich. tzw. "firmowych"
:)
Czas i tak upłynie.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: niewazne »

My robiliśmy, wprawdzie 3 lata temu, typową ówcześnie kuchnię czyli z białymi lakierowanymi blatami i ala drewnianym blatem i nasze wyceny (meble plus blat, w tym 6 b. dużych szuflad, 2 cargo) wahały się od ok 30 tys w studiach kuchni do 16 tys u poleconego stolarza, u którego finalnie ją wykonaliśmy (kuchnia 12 m2, w tym mniejsza zabudowana szafa - spiżarka, Górny Śląsk). Jak widać były różnice aż prawie do 50%, dlatego warto wyceniać w kilku miejscach.

Ogólnie polecam sprawdzić akcesoria w sklepach internetowych. Można je często zamówić w o wiele korzystniejszej cenie niż w studio mebli https://uchwytymeblowe24.pl/galki-meblowe
Ewa G.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:41 am

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: Ewa G. »

Zdecydowanie więcej okien!!! No i na pewno nie postawiłabym już na płytki, jest strasznie ślisko.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: arnika »

Różne sprzęty i akcesoria mogą się przydać. Warto więc odwiedzić sklep internetowy Gastronet24: https://gastronet24.pl/nadziewarki/5861 ... 82670.html . Znajdziecie tam między innymi właśnie profesjonalne mieszarki. Wybór jest bardzo duży, każdy znajdzie coś dla siebie.
ODPOWIEDZ