Przegródki do szuflad

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
lidka
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: sob lut 23, 2013 1:46 am

Przegródki do szuflad

Post autor: lidka »

Korzystacie z przegródek do szuflad?

Uważam, że to świetne rozwiązanie, żeby wszystko mieć fajnie i wygodnie posegregowane, np. skarpetki białe oddzielone od ciemnych, stopki od zwykłych albo sexy bielizna oddzielona od tej codziennej itp.

Za to u dzieci można pooddzielać zabawki od przyborów szkolnych. No nie wiem, wydaje mi się, że to jest super :)

A Wy jak sądzicie?
Pan Strach
Maciek
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: pt lut 22, 2013 6:02 pm

Re: Przegródki do szuflad

Post autor: Maciek »

Nigdy nie korzystałem. Mam w jednej szufladzie jeden tym rzeczy, w innej co innego w kolejnej jeszcze co innego. Jakoś nie potrzebowałem kombinacji by sobie coś ułatwiać.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Przegródki do szuflad

Post autor: Anita12 »

Korzystam jak najbardziej! Nie wyobrażam sobie, żebym miała wrzucić wszystko luzem do szuflady. Miałam tak kiedyś i ta rozpierducha tak mnie dobijała, że nawet doszło do tego, że starałam się tych szuflad nie otwierać.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Przegródki do szuflad

Post autor: katarynka »

ja mam takie przekładki właśnie w szufladzie gdzie mam bieliznę, ale co pół roku oczywiście jakimś cudem przygródki zanikają i wszystko trzeba sortować na nowo :P
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Przegródki do szuflad

Post autor: raczek »

Nie korzystam, ale cały czas sobie mówię, że muszę je kupić. Razem z moim partnerem trzymamy skarpetki w tej samej szafce i zanim znajdę swoje mija dobrych parę minut.
todayistonight
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 04, 2013 3:25 pm

Re: Przegródki do szuflad

Post autor: todayistonight »

Ja lubię lekki rozgardiasz w szufladach, dlatego przegródki stosuję wyłącznie w szufladzie ze sztućcami :)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Przegródki do szuflad

Post autor: siedemosiemdwa »

Lubisz rozgardiasz w szafkach? Ja tego nienawidzę, wolę jak jest wszystko poukładane. Na dniach będzie w Lidlu taka dodatkowa półeczka do szafy - na bieliznę czy coś takiego i chętnie sobię kupię.
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Re: Przegródki do szuflad

Post autor: Agata Malinowska »

Mam takie przegródki w szufladzie z bielizną i doceniam je przy każdym otwieraniu jej :) O ile życie jest latwiejsze!
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Przegródki do szuflad

Post autor: kangurka »

To bardzo wygodna opcja, jeżeli chodzi o porządkowanie rzeczy. Sama chyba powinnam z niej w końcu skorzystać.
joaśka
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pt wrz 04, 2015 9:34 am

Re: Przegródki do szuflad

Post autor: joaśka »

Ja w szufladach mam koszyczki i też dają radę :D A najlepsze w tym jest to, że jak chcę wytrzeć w środku szuflady to wyciągam tylko koszyczki i raz dwa - posprzątane :)
ODPOWIEDZ