Gdzie na wakacje?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Anita12 »

Wiecie, wcale nie musi być tak, że tylko wakacje w Polsce są tanie. Np. taki wyjazd do Czech wcale nie musi dużo kosztować, a zawsze zobaczy się coś nowego. Starczy gdzieś wyszperać tanie loty do Pragi, zresztą tu są przykładowe ceny: tanie-lotycompl/tanie-loty-do-pragi.html Przez internet łatwo można zarezerwować sobie jakieś noclegi itp.
Jednocześnie nie twierdzę, że polskie jeziora nie mają uroku - mają bardzo wiele - sama lubię tak spędzać czas :)
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Aleksandra »

ech taka Praga to by mi sie marzyła, te uliczki, zabytki, klimat - bajeczne miasto, na urlop musze chyba dodac do planów wyjazdowych
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: kalioppe »

A mnie chodzą po głowie jeszcze Kaszuby.
Nigdy nie byłam na dłużej w tamtych okolicach, a ostatnio koleżanka bardzo zachwalała mi hotel na Kaszubach ( podobno fajne turnusy organizują), więc chyba się zdecyduję :)
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Rafal »

Ja osobiście polecam jechać na wakacje na Chorwacje. Miałem tam niesamowitą historię związaną z moją przyszłą żoną. Polecam te miejsce jest one niezwykłe.
artystka
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 19, 2013 9:13 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: artystka »

Jeśli wakacje to oczywiście polskie morze. A dokładnie mówiąc Sopot. moje upatrzone miejsce w Sopocie to Apartamenty Joasia
Bart20
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Bart20 »

Ja zawsze w góry ;) - w sumie łączę to poniekąd z pasją do mtb- czyli kolarstwa górskiego :) - moim zdaniem to bardzo dobry pomysł dla wszystkich co chcą aktywnie spędzać czas
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: siedemosiemdwa »

Eh, wakacje już mam za sobą, planowaliśmy pobyt nad polskim morzem (w Jastarni), ale znaleźliśmy fajną opcję last minute i wylądowaliśmy w Chorwacji :D A teraz zatęskniłam za wakacyjnym wypoczynkiem i dziś wyjeżdżamy na kilka dni w góry, tylko czekam, aż mąż się obudzi, bo jest po nocce :P
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: kangurka »

Ja też bym znowu chętnie gdzieś wyjechała. Brakuje mi tego wakacyjnego klimatu, szczególnie, że lato dosyć szybko się skończyło i dzisiaj rano na autach już był szron :(
Ciechanowska
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:43 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Ciechanowska »

Moja rodzina ma swoją metę na Kaszubach we wsi letniskowej Swornegacie. Pod lasem wynajmujemy całą górę domu U Majki i Witka . Dużo pływamy kajakami, bo mamy tu piękne szlaki kajakowe. Jak nasycimy się kajakami to przesiadamy się na rowery i mkniemy po leśnych ścieżkach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Wieczorami na sporym tarasie lubimy grillować. Gdy pada deszcz zagramy w ping ponga pod dachem.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: designerka »

W sumie taki kierunek to dobry pomysł. Na pewno można w taki sposób odpocząć. Nie zawsze opłaca się pchać w bardzo turystyczne regiony.
ODPOWIEDZ