Gdzie na wakacje?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Gdzie na wakacje?

Post autor: kalioppe »

Jakie macie plany na urlop?
Ja muszę niestety ograniczyć się do Polski ze względów finansowych. Pomyślałam,że fajnie by było spędzić urlop nad jeziorem, w jakimś domku gdzieś w lesie. Teraz pilnie studiuję forum o jeziorach i szukam konkretnego pomysłu.
A WY gdzie będziecie wypoczywać?
Pan Strach
Maciek
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: pt lut 22, 2013 6:02 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Maciek »

Jak co roku, rodzinkę wysyłam na dwa miesiąca, sam odpoczywam i na ostatnie dwa tygodnie dobijam do nich - góry, choć właściwie godzinkę pociągiem od nich, wypady całodniowe do zmęczenia organizujemy jak już jestem z nimi. Jak by nie mogli męczyć się jak mnie nie ma :]
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: kangurka »

Nie mam jeszcze zaplanowanych wakacji. Na razie wiem jedynie gdzie wybiorę się na weekend majowy, a będzie to wyprawa do znajomych do Londynu. Tanie loty zarezerwowane, więc jeszcze tylko miesiąc i w drogę :D
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Aleksandra »

Londyn to mi się marzy, ale nie na majówkę bo za zimno - tam to dopiero jest pogodowy miks.
Ale co do wakacji to w tym roku chcę postawić albo na Hiszpanię (słynne Lloret de Mar - to co reklamowali tak w programie Pamiętniki z Wakacji), albo miejscowość Santa Susana - naczytałam się na fosterze i innych stronach www, że tam tez miejsce cudowne, ale zdecydowanie cichsze:)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: kangurka »

Może nie będzie tak źle. W Londynie przynajmniej nie ma tyle śniegu, a u nas może leżeć i do maja, jak tak dalej pójdzie :/. Najchętniej teleportowałabym się teraz gdzieś, gdzie ciepło, bo dosyć mam już tej szarości.
stawo
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 21, 2013 8:25 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: stawo »

Ja zastanawiam się nad wyjazdem zagranice (rok temu byłem w Egipcie, w tym chyba pojadę na południe Europy). Ale na pewno pojadę nad morze. Woda to mój żywioł
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: katarynka »

a ja właśnie w tym roku postawie chyba na Egipt, bo potrzebuje przez ta długą zimę dużej ilości słońca, więc nie chcę jechać gdzieś gdzie nie będę miała zagwarantowanej wysokiej temperatury
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Motyl »

A ja chętnie zaszyję się w namiocie na totalnym wygwizdowie z wyłączoną komórką.
Jeśli przyjaciele na wsi mnie nie przyjmą to tak właśnie zrobię.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: kangurka »

katarynka pisze:a ja właśnie w tym roku postawie chyba na Egipt, bo potrzebuje przez ta długą zimę dużej ilości słońca, więc nie chcę jechać gdzieś gdzie nie będę miała zagwarantowanej wysokiej temperatury
W Egipcie wysoką temperaturę latem na pewno będziesz miała :). Żeby nie przepłacać, możesz przeszukać oferty na wakacje w Egipcie last minute. Powinnaś znaleźć coś w całkiem niezłej cenie.
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: raczek »

Motyl pisze:A ja chętnie zaszyję się w namiocie na totalnym wygwizdowie z wyłączoną komórką.
Jeśli przyjaciele na wsi mnie nie przyjmą to tak właśnie zrobię.

Co tam będziesz się przyjaciółmi przejmować, sama w góry możesz iść i się rozbić na polu namiotowym na upartego!:)
ODPOWIEDZ