Gdzie na wakacje?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Leosia »

Zeszłoroczne wakacje były bardzo udane, choć wydawało się pierwotnie ,że nie dojdą do skutku. Na szczęście po wielu perturbacjach udało nam się wyjechać do Grecji - tam gdzie chcieliśmy wyjechać. Dzięki podróży samochodem mogliśmy zabrać bagaże zdecydowanie większe niż gdybyśmy podróżowali samolotem. W samochodzie zawsze mamy dobrze wyposażoną apteczkę podróżną oraz co oczywiste przy tak długiej podróży dobry prowiant .Zbieramy z sobą także sprzęt pływający - tj. materace oraz odkrycie wakacji - [<naruszenie regulaminu forum>[/size .To na prawdę sposób na rodzinne wakacje.
Pan Strach
mikra
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: mikra »

Pytanie - wystarczy to - https://www.worldmap.pl/ekuz-na-zagrani ... potrzebny/ czy jednak dodatkowa ochrona? Jakie macie doświadczenia? Na co warto postawić? Wiadomo, że najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo, uniknięcie pokrywania takich kosztów z własnej kieszeni. Pomysły?
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: designerka »

Ja sama nie wiem, gdzie jechać. Chyba postawimy na Polskę, ale czy lepiej nad morze, czy nad jezioro? A może jakaś agroturystyka?
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: asieczek »

Zastanawiam się nad wyjazdem nad morze. Jednak nie chcę się ograniczać do jednej lokalizacji, rozważam tleń noclegi Z tego co widziałam na stronie to piękne otoczenie terenów zielonych, a nad morze rzut beretem. Chciałabym zobaczyć w czasie pobytu Trójmiasto orz przespacerować się plażą nad Bałtykiem. W tym czasie chyba nie powinno być tłumów.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: foxi11 »

Jesli chodzi o wakacje to mamy swój ulubiony kierunek wakacyjny - to Chorwacja. Podróż odbywamy najczęściej samochodem osobowym , dzięki czemu możemy ze sobą zabrać dużo bagaży, głównie dla dzieci. Zabieramy apteczkę podróżną oraz wiele przyporów do codziennej higieny, jak szczoteczki czy kubki do mycia zębów , także dla dzieci. Uważam ,że to może długa podróż ale bardzo wygodna jeśli weźmiemy pod uwagę podróżowanie z małymi dziećmi.
k4sia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:23 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: k4sia »

Może być i Chorwacja. Albo zaraz obok całe Bałkany. Fajny region do zwiedzania, fajna kuchnia :) Niezły klimat i dużo słońca. Jak chce się tam pozwiedzać, to warto wybrać się na objazdówkę, bo najwięcej się zobaczy, a samemu to nie zawsze wszystko zaplanujemy i nie o wszystkim pomyślimy. Wytwórnia Wypraw ma całkiem fajnie przemyślane wycieczki w tamten region.
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Karmina »

Jeżeli myślisz o zagranicznych wakacjach polecam już rozglądać się:) w terminie wakacji będą wyższe Decydowanie ceny.

My w tym roku chcemy spędzić trochę czasu w Polsce, szczególnie, ze w kraju również mozna przyjemnie wypocząć :) Mam ochote na wypoczynek nad Jeziorem, wynajęliśmy sobie taki <Interwencja administratora: regulamin, link w każdym poście> - Domek w przyjemnej okolicy, z ruską banią w ogrodzie

Jest to balia ogrodowa ogrzewana drewnem

Zdecydowanie polecam, wypoczywaliśmy tam rok temu i bardzo dobrze się tam bawiłam
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: dzoana »

Jeśli jedziecie w Polskę to polecam także rzucić okiem na takie miejsca jak restauracja w lublinie: https://kuchniaotwarta.com/. To naprawdę świetna restauracja. Myślę, że ich propozycje przypadną do gustu także i Wam.
stokłosa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 7:08 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: stokłosa »

Jeszcze nie mam dokładnych planów ale sprawdzam jak wynająć samochód na lotnisku bo chyba wybierzemy się na wczasy samolotem a potem wynajmiemy samochód żeby pojeździć po okolicy i zobaczyć wszystkie ciekawe miejsca w regionie. Moim zdaniem taka wyprawa zaplanowana samodzielnie jest ciekawsza
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: arnika »

Bardzo dobrą ofertę ma także wypożyczalnia przyczep kempingowych Autocampingi: https://autocampingi.pl/ . Warto się nią bliżej zainteresować. Taka wyjątkowa podróż z przyczepą to moim zdaniem świetna sprawa.
ODPOWIEDZ