Lampa podłogowa

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Lampa podłogowa

Post autor: kalioppe »

Chcę kupić lampę do salonu, żeby zrobić fajny nastrój, ale nie wiem, co wybrać.
Tu znalazłam ciekawe modele: swiatswiatla pl, ale do końca nie jestem zdecydowana na żaden. Pomożecie mi wybrać?
Pan Strach
Korek

Re: Lampa podłogowa

Post autor: Korek »

Nie widząc Twojego salonu trudno coś doradzić. Może się okazać, że coś co się doradzi będzie wyglądało w salonie jak siodło na świni. Zrób zdjęcia salonu, wrzuć je tu i dobierzemy lepszą lampę :)
stawo
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 21, 2013 8:25 am

Re: Lampa podłogowa

Post autor: stawo »

Moja propozycja to LEDy. Pobierają mało prądu i można z nich zrobić niezłe bajery. Mnie osobiście podobają się listwy ledowe lub tzw. 'węże ledowe", które można podpiąc pod szafe lub sufit
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Lampa podłogowa

Post autor: Meble-Bogart.pl »

LEDY dają bardzo ziemne - nieprzyjemne dla oka światło, osobiście polecam inne rozwiązania z żarówkami energooszczędnymi o ciepłej barwie.
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Lampa podłogowa

Post autor: raczek »

stawo pisze:Moja propozycja to LEDy. Pobierają mało prądu i można z nich zrobić niezłe bajery. Mnie osobiście podobają się listwy ledowe lub tzw. 'węże ledowe", które można podpiąc pod szafe lub sufit
Założyciel tematu szuka lampy stojącej, jak to się ma do listw, które montuje się przy ziemi czy suficie? Jak to w ogóle ma pasować do salonu?!
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Lampa podłogowa

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Są również lampy LED (potocznie żarówki - nazewnictwo jest takie a nie inne ze względu na brak żarnika w diodach) które wkręca się do zwykłej lampy stojącej.

Bardzo ekonomiczne, potrzeba bardzo dużo czasu aby je zużyć, jednak są drogie i dają niezbyt przyjemne, chłodne światło.
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Lampa podłogowa

Post autor: Rafal »

Moim zdaniem najlepiej kupić model PŁOMYK III jest to bardzo nowoczesna forma oraz stylowna dla innych osób.
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Lampa podłogowa

Post autor: Zuzzanna »

fajne sa lampy trójnogi, takie z klasycznym abażurem, wyglądają bardzo dobrze, sama mam taką w salonie i bardzo ją lubię
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Lampa podłogowa

Post autor: żiżka »

Ekskluzywne meble i inne elementy wystroju wnętrz, w tym piękne lampy kupicie online w Living Story. Ja mam od nich fajną, klimatyczną lampę, ma nowoczesną formę i naturalny materiał, jakim jest bambus, zobaczcie jak fajnie wygląda https://livingstory.pl/produkty/oswietl ... stier.html Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni, to był bardzo udany zakup.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Lampa podłogowa

Post autor: dzoana »

Warto w tym celu zajrzeć do sklepu internetowego Elampy: https://www.elampy.pl/lampy-do-kuchni . Tam znajdziecie wiele modeli lamp - zupełnie innych niż te dostępne w znanych sieciówkach. W ich ofercie można znaleźć zarówno lampy nowoczesne, jak i klasyczne. Z pewnością spodobają się Wam.
ODPOWIEDZ