ABC uprawy warzyw

Wokół roślin w ogrodzie i w domu: doniczki, instalacje, pomysły.
Wszystko to, co sprawia, że rośliny w ogrodzie nabierają "blasku".
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

ABC uprawy warzyw

Post autor: kalioppe »

Jakie warzywa uprawiacie w swoich ogródkach?
Ja przede wszystkim ogórki i pomidory. W tym roku pogoda nie dopisuje, więc już zawczasu zamówiłam foliaki, o tu: ogrodosferapl/tunele-foliowe inaczej chyba nic by nie było z tych moich upraw.
Może jest tu ktoś jeszcze, kto lubi hodować warzywa? Chętnie wymienię się doświadczeniami.
Pan Strach
Korek

Re: ABC uprawy warzyw

Post autor: Korek »

Mi osobiście bardzo się podobają różne krzewy iglaste, warzyw nie uprawiam, tu moja kobieta raczej szaleje. A z pogoda masz rację. Gdzieś słyszałem, że wracające bociany zawróciły i poleciały w cieplejsze klimaty.
brenda
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: czw maja 16, 2013 9:35 am

Re: ABC uprawy warzyw

Post autor: brenda »

Ja nie mam swojego ogródka, choć bardzo bym chciała. Denerwują mnie rośliny doniczkowe, ale marzą mi się rzodkiewki, marchewki, groszek we własnym ogródku :)
pamiętam, jak kiedyś moja babcia miała i uwielbiałam je plewić jako dziecko, zrywać itp.

także marzyłoby mi się się posiadanie ogródka z: groszkiem, rzodkiewką, marchewką, cebulą, truskawkami, poziomkami, porzeczkami... :)
ODPOWIEDZ