Chińszczyzna czy MC Donaldy?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Chińszczyzna czy MC Donaldy?

Post autor: Aleksandra »

Co smakuje wam bardziej chińszczyzna czy MC Donaldy?:)
No i dokładnie jakie/co/ dlaczego?

Z mojej strony bez dwóch zdań chińszczyzna, bo fast foody MC donaldowskie jakoś mi ostatnio podjeżdzają gumą.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Chińszczyzna czy MC Donaldy?

Post autor: Dorota40 »

Ja też za chińskim zarciem bardziej - mc donaldów po prostu nie lubię i nie wiem czy uda się komukolwiek mnie przekonać do tego, zeby tam jeść. No może tylko frytki, ale na bank nie te buły pompowane
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Chińszczyzna czy MC Donaldy?

Post autor: Pumpilka »

Z dwojga złego w chińszczyźnie też nie wiadomo co dają hehehe.
A tak serio - wolę chińszczyznę, choć jak np zamawiam jedzenie z dowozem do domku to jednak bardziej odpowiada mi tradycyjna pizza. Taka np z jakiejś lepszej restauracji (zwykle lecę po opiniach na skubaczpl i coś wybieram), albo z polecenia znajomych, bo jednak jak ktoś jadł i poleci albo odradzi to takie rekomendacje się najlepiej sprawdzają.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Chińszczyzna czy MC Donaldy?

Post autor: Anita12 »

Oczywiście bardziej smakują mi McDonaldy, choć wolę nie zastanawiać się, co w nich jest. Mimo to, gdybym miała wybierać, padłoby na chińszczyznę, bo zaczęłam się odchudzać. Upatrzyłam sobie piękną bieliznę (m.in. figi besame, biustonosz i podwiązki) i nie chcę wyglądać w nich jak baleron.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Chińszczyzna czy MC Donaldy?

Post autor: kangurka »

Staram się trzymać z daleka od McDonaldów, bo ich jedzenie jest wybitnie niezdrowe, wolę więc chińszczyznę. Czasami oczywiście mam ochotę na frytki i robię małe odstępstwa od normy, ale nie zdarza się to często.
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Chińszczyzna czy MC Donaldy?

Post autor: Motyl »

Zawsze lubiłam szybkie jedzenie i teraz to już zwyczajnie widać. Ale jak tu się nie skusić, kiedy McDonald jest na każdym dworcu a ty wracając z pracy o 20-stej słyszysz jak ci kiszki marsza grają.
Pewnie gdybym wybrała chińskie jedzenie nie wyglądałabym jak wieloryb, jeszcze trochę a będą wzywać Greenpeasie jak będę leżeć na plaży.
Dlatego postanowiłam sobie, koniec z tym. Rozpoczynam dietę a te zwały sadła zwyczajnie będę musiała odessać.
Pewnie chirurg plastyk będzie potrzebny. Nie mogę się tylko zdecydować na konkretne nazwisko, może ktoś z Trójmiasta ma doświadczenie w tym temacie?
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Chińszczyzna czy MC Donaldy?

Post autor: raczek »

Hm dziwne porównanie, przecież to zupełnie inne kuchnie. Mnie smakuje i to i to, ale zależnie od ochoty. Chińszczyzna jest w stanie mnie bardziej zaskoczyć:)
kubarosolek
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 15, 2013 11:01 am

Re: Chińszczyzna czy MC Donaldy?

Post autor: kubarosolek »

Ping pongi są tanie i sajgonki całkiem calkiem. Ale wole Maca i 6 hamburgerów na raz potrafię zjeść!!!
Awatar użytkownika
pawelp29
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: wt lip 02, 2013 10:24 am
Kontaktowanie:

Re: Chińszczyzna czy MC Donaldy?

Post autor: pawelp29 »

Nie lubię chodzić do chinczyka bo wynosi się stamtąd całą paletę "zapachów" ze sobą... Współpracownicy są mało zadowoleni i ja szczerze mówiąc też średnio lubię czuć od kogoś chinczyka.
francik
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt lip 16, 2013 9:47 am

Re: Chińszczyzna czy MC Donaldy?

Post autor: francik »

Zdecydowanie ani to ani to, nie wiedza o tym co nam podają odpycha od takich miejsc. Domowe najlepsze.
ODPOWIEDZ