Skórzana kurtka

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Skórzana kurtka

Post autor: kalioppe »

Myślicie, że porządna kurtka skorzana to dobra inwestycja?
Nie ukrywam, że tego rodzaju kurtki sporo kosztują, więc nie może to być ciuch na jeden sezon. No ale z drugiej strony skóra jest chyba ponadczasowa i zawsze będzie na topie.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Skórzana kurtka

Post autor: Dorota40 »

Wiesz no jak sie lubi takie kurtki, to oczywiście
w kwestii ubrań to wydaje mi się że wszystko jest tylko i wyłącznie kwestia naszego gustu i upodobań
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Skórzana kurtka

Post autor: kangurka »

Myślę, że taka kurtka to dobry pomysł. One nigdy nie wychodzą z mody, więc można w coś takiego zainwestować. Sama mam jedną czarną i jedną beżową. Bardzo je lubię i czekam tylko na cieplejszy okres, żeby móc je ubrać.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Skórzana kurtka

Post autor: katarynka »

akurat wydaje mi się, że taka skórzana kurtka nigdy nie wyjdzie y mody i warto w tego typu rzeczy inwestować, o ile nie przytyjesz w najbliższym czasie albo bardzo nie schudniesz to kurtka może Ci służyć nawet kilka lat
intiminti
Świeżak na forum
Posty: 13
Rejestracja: wt lut 23, 2016 7:27 pm

Re: Skórzana kurtka

Post autor: intiminti »

Ogólnie kurtki skórzane są rzeczywiście dosyć drogie ale czasem można znaleźć je na wyprzedaży i to z naprawdę dużymi rabatami. Zaglądaj sobie od czasu do czasu na przykład na ciach tam są wyprzedaż skórzanej odzieży w różnych sklepach, outletach itd.

<admin jest nerwowy, gdy ktoś spamuje linkami
w każdym napisanym poście. Admin kasuje, usera banuje>
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Skórzana kurtka

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja kupiłam sobie niedawno kurtkę ze skóry ekologicznej. Już nie mogę się doczekać, aż zrobi się cieplej i będę mogła ją założyć.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Skórzana kurtka

Post autor: designerka »

Ja mam taką już chyba z dwa lata. Teraz jeszcze planuję zakup czarnej ramoneski. Nie wiecie, gdzie znajdę jakąś ładną?
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Skórzana kurtka

Post autor: Gemma »

ja muszę sobie kupić teraz na wiosnę, ale postanowiłam że tym razem kupię sobie porządna kurtkę która posłuży mi na lata a nie znowu u chińczyka.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Skórzana kurtka

Post autor: designerka »

Ja też wychodzę z założenia, że lepiej jest kupić raz, a porządnie. Na pewno zainteresuje Was sklep online z kurtkami damskimi, prawda? W ModBis kupicie także w większych rozmiarach. To chyba dobra wiadomość dla wielu kobiet.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Skórzana kurtka

Post autor: Hyorin »

Przejrzyjcie kurtki damskie na Domodi. Widzę, że są też wśród nich skórzane, więc na pewno znajdzie się coś dla siebie.
ODPOWIEDZ