Kosmetyki taniej w internecie?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Kosmetyki taniej w internecie?

Post autor: Mikowicz »

Myślicie, że rzeczywiście kosmetyki do makijażu da się dużo taniej kupić online?
Ta drogeria internetowa puderek.compl ma spory wybór.
Chciałabym jednak dowiedzieć się czegoś więcej.
Co wy radzicie?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Kosmetyki taniej w internecie?

Post autor: Hyorin »

To prawda, że w Internecie można taniej kupić kosmetyki. Jest kilka drogerii online, w których jest taniej.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Kosmetyki taniej w internecie?

Post autor: dzoana »

Konkretnych kosmetyków Wam nie polecę ale za to ostatnio odkryłam świetnie wyposażoną drogerię internetową Darmar Sklep . Wybór produktów jest naprawdę bardzo duży - są to między innymi kosmetyki do pielęgnacji: https://darmarsklep.pl/balsamy-i-olejki ... iala-500ml . Z pewnością znajdziecie coś dla siebie.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Kosmetyki taniej w internecie?

Post autor: arnika »

A czy znacie sklep internetowy Drogeria.pl: https://drogeria.pl/fluff ? Jest on naprawdę świetnie wyposażony jeśli chodzi o najróżniejsze kosmetyki. Zamówicie u nich między innymi oryginalne Fluff kosmetyki. Z pewnością także i Wy znajdziecie u nich produkty dla siebie.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Kosmetyki taniej w internecie?

Post autor: Majeczkaa »

Hyorin pisze: wt paź 02, 2018 7:57 am To prawda, że w Internecie można taniej kupić kosmetyki. Jest kilka drogerii online, w których jest taniej.
Właśnie też to zauważyłam. Trzeba tylko uważać, gdzie zamawiamy, bo zdarzają się też sklepy, które taniej sprzedają po prostu zwykłe podróbki. Dlatego ja przed zakupem zawsze sprawdzam opinie o firmie i o produkcie. Ale ogólnie rzecz biorąc, zazwyczaj jestem zadowolona. Nie trzeba wychodzić z domu, szukać parkingów czy stać w kolejkach. Wystarczy kilka kliknięć, żeby zamówić to, czego potrzebujemy. Szczególnie na https://www.ezebra.pl/ często widuję fajne promocje. Jeśli nie lubicie przepłacać za swoje ulubione produkty, to polecam polować na sezonowe wyprzedaże. Mają tam wtedy naprawdę spore obniżki.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Kosmetyki taniej w internecie?

Post autor: asieczek »

jeśli chodzi o temat kosmetyków to ja jestem team natura i jeśli szukam to bez parabenów sls silikonów. Ważne jest żeby w składzie pojawiły się naturalne oleje, naturalne emulgatory oraz żeby nie było jakiś sztucznych dodatków. Tylko na takie kosmetyki moja cera dobrze reaguje :)
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

Re: Kosmetyki taniej w internecie?

Post autor: aleksissa »

warto się zainteresować kosmetykami robionymi w aptece, są niedrogie, mają fajne składy, na penwo w dozie można je zrobić, dla mnie super opcja
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Kosmetyki taniej w internecie?

Post autor: Bari21 »

Na kosmetyki w cale nie trzeba wydawać. Ja zawsze szukam takich w rozsądnych cenach. Bardzo dobrze spisują się te od marki Eveline. W ostatnim czasie bardzo polubiłam się z ich serum pod oczy z koffeiną. Serie makijażowe też mają bardzo dobre.
Obrazek
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Kosmetyki taniej w internecie?

Post autor: duser »

Dla mnie cena nie jest tak ważna jak działanie i skład. Najważniejsze jest to, aby miały naturalny skład! Właśnie dlatego tak w ostatnim czasie zainteresowały mnie kosmetyki Herbapol Polana. Mają super skład, 3 serie i są w ekologicznych opakowaniach.
cebulssa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 5:56 pm

Re: Kosmetyki taniej w internecie?

Post autor: cebulssa »

Jasne, że w internecie można kupić kosmetyki dużo taniej i przede wszystkim jest o wiele większy wybór. Często zamawiam w Kontigo sklep online. Zamówień zrobiłam już pewnie z kilkanaście, od razu sobie przy okazji zakupów u nich sprawdzam jakie mają nowości i bestsellery i na co są aktualnie promocje.
ODPOWIEDZ