Ulubione buty

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Ulubione buty

Post autor: kalioppe »

Bez jakich butów nie wyobrażacie sobie swojej garderoby?
U mnie na pierwszym miejscu są klasyczne czarne pantofle na obcasie. Drugie miejsce zajmują baleriny, a trzecie trampki damskie - najwygodniejsze buty na spacery!
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Ulubione buty

Post autor: kangurka »

U mnie jest bardzo podobnie, ale w innej kolejności. Po pierwsze - wygodne i klasyczne baleriny, po drugie - trampki, najchętniej za kostkę i z firmy Converse, i po trzecie - ładne eleganckie szpilki: czarne i cieliste.
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Ulubione buty

Post autor: Motyl »

Moimi ulubionymi butami stały się trampki od czasu gdy lekarz ortopeda (polecany stąd zresztą) zalecił mi noszenie wkładek ortopedycznych.Moje nogi muszą odpocząć od szpilek i doktor mi to właśnie uświadomił, dla mojego dobra.
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Ulubione buty

Post autor: tinaK »

Na pewno praktycznym rozwiązaniem mogą okazać się kalosze damskie. Tutaj https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-da ... e-239.html sobie na spokojnie zerknijcie. Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Ulubione buty

Post autor: dzoana »

W sklepie internetowym Zapato mają bardzo duży wybór butów. W ich ofercie znajdziesz między innymi bardzo duży wybór damskich sandałków. Rzuć okiem na nie na stronie https://zapato.com.pl/kozaki-127-piaskowy . Firma ta jest ich producentem.
JanaZCzech
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 03, 2016 9:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Ulubione buty

Post autor: JanaZCzech »

Na pewno w garderobie każdej kobiety powinny znaleźć się czarne szpilki. ;) Są idealne na różne okazje, czy na wystawne kolacje, czy też na spotkanie z klientem. ;) Ja właśnie zamówiłam sobie nową parę ze sklepu Manufaktura Obuwia, których obuwie ma wysoki poziom stabilizacji, a to jest kojące dla mojego kręgosłupa.
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Ulubione buty

Post autor: Karmina »

kalioppe pisze: śr kwie 10, 2013 3:46 pm Bez jakich butów nie wyobrażacie sobie swojej garderoby?
U mnie na pierwszym miejscu są klasyczne czarne pantofle na obcasie. Drugie miejsce zajmują baleriny, a trzecie trampki damskie - najwygodniejsze buty na spacery!
U mnie są w szafie dwie pary szpilek ale nakładam je od święta. Głównie na jakieś okazje albo jak chcę łądnie wyglądać. Na co dzień jednak noszę głównie wygodne sportowe buty. Sneakersy jak również trampki :)

Latem lubię również Crocs - naprawde, niewiele jest wygodniejszych marek obuwia:
https://www.butomaniak.pl/pol_m_Marki_- ... s-384.html
Obrazek
Ewa G.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:41 am

Re: Ulubione buty

Post autor: Ewa G. »

Wygodne buty to podstawa, szczególnie jeśli spędzamy wiele czasu na nogach. Ja pracuję w szpitalu, więc dla mnie podstawą jest obuwie medyczne - https://www.apolonia.com.pl/odziez-medyczna/obuwie/. Kupujemy je w od producenta odzieży medycznej Apolonia. To znana w Polsce marka ubrań dla lekarzy i pielęgniarek, a oferta jest na tyle rozbudowana, że można znaleźć tam też odpowiednie obuwie. Właśnie tam kupuję swoje ulubione i przede wszystkim wygodne buty.
KacperIl
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:08 am

Re: Ulubione buty

Post autor: KacperIl »

No to warto też pamiętać przy zakupie obuwia sportowego również o takich elementach, jak akcesoria do butów na przykład dobrej jakości sznurówki i oczywiście dezodoranty do butów, które przede wszystkim sprawdzają się świetnie i też skutecznie przedłużają ich trwałość. Dzięki czemu przede wszystkim posłużą dłużej i nie trzeba będzie zaraz wydawać dużych pieniędzy na zakup nowych.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Ulubione buty

Post autor: Fifi34 »

O ulubione buty trzeba dbać i wiedzieć, w jaki sposób można je czyścić, żeby ich nie zniszczyć. Jeśli chodzicie w butach emu, to tutaj jest przydatny poradnik https://blog.panpablo.pl/jak-czyscic-bu ... australia/ . Dowiecie się, w jaki sposób czyścić buty w bezpieczny sposób. Metody są proste, a przydatne. W ten sposób buty będą Wam służyły przez wiele sezonów, a nie tylko przez jeden.
ODPOWIEDZ