Nad Bałtyk czy do Chorwacji?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Nad Bałtyk czy do Chorwacji?

Post autor: Anita12 »

Gdzie lepiej wybrać się na wakacje?
Zastanawiam się czy bardziej nad Bałtyk, czy raczej może do Chorwacji.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Nad Bałtyk czy do Chorwacji?

Post autor: Kawowa »

Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety.
Bałtyk masz bliżej. W Chorwacji zawsze świeci słońce.
Tutaj kubrykpl/akwen/chorwacja widziałam też, że jest coś takiego jak czarter jachtów w Chorwacji.
Jeśli chcesz zasmakować luksusu, to warto chyba wziąć coś takiego pod uwagę.
Bo właściwie czemu nie.
Anita
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Nad Bałtyk czy do Chorwacji?

Post autor: Anita »

Każde miejsce wybrane na wakacje będzie wspaniałe i urokliwe gdyż wówczas będziemy z dala od codziennych obowiązków. Bałtyk odwiedzam na wiosnę, Chorwacja jeszcze przede mną. Jednak nie w przyszłym roku gdyż w przyszłym roku jadę do Iranu. Wybrałam wycieczkę objazdową w Wytwórni Wypraw by móc zobaczyć jak najwięcej w tym urokliwym kraju i poznać ich kulturę i lokalne zwyczaje.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Nad Bałtyk czy do Chorwacji?

Post autor: kangurka »

Ja kocham Polskę, więc pewnie wybrałabym Bałtyk. Ale zdaję sobie sprawę, że nasze morze mogło się już znudzić za tyle lat podróżowania:-)
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 534
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Nad Bałtyk czy do Chorwacji?

Post autor: kapitalna »

Można tu i tu :) Mi sie akurat w Chorwacji bardzo podobało więc polecam. Tylko jak coś to wykupcie sobie ubezpieczenie kioskpolispl/ubezpieczenia-turystyczne/ . To grosze kosztuje a potrafi uratować tyłek z najgorszej opresji
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Nad Bałtyk czy do Chorwacji?

Post autor: kangurka »

To jeszcze lepiej. Dobre biuro turystyczne to tutaj podstawa, choć zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma ochotę w ten sposób podróżować. Sama osobiście wolę wyjazdy zorganizowane we własnym zakresie.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Nad Bałtyk czy do Chorwacji?

Post autor: kangurka »

A co z ubezpieczeniem turystycznym? Warto zastanowić się nad jego wykupieniem, gdyż w razie leczenia za granicą bez takiego ubezpieczenia zapłacimy naprawdę wiele. Dobrze jest zerknąć do tekstu hotmoneypl/ubezpieczenie-turystyczne-ile-kosztuje-kiedy-warto-wykupic-ubezpieczenie-rodzaje-ubezpieczen-dla-turystow/ i przekonać się dlaczego ubezpieczenie turystyczne jest takie ważne.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Nad Bałtyk czy do Chorwacji?

Post autor: siedemosiemdwa »

Zdecydowanie do Chorwacji! Nad Bałtykiem nigdy nie wiadomo jaka będzie pogoda. Dlatego ja nie lubię spędzać wakacji w Polsce.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Nad Bałtyk czy do Chorwacji?

Post autor: duser »

Witam zawsze jak jedziemy na wakacje to warto pamiętać aby ubezpieczyć swoje dzieci i taką właśnie ofertę ubezpieczeniową ma https://www.compensa.pl/ubezpieczenie/nnw-szkolne/ , działa ona nie tylko podczas chodzenia roku szkolnego ale cały rok i to jest fajne ,stronkę podał mi znajomy bardzo fajne ofert ma to firma polecam
rados
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:10 pm

Re: Nad Bałtyk czy do Chorwacji?

Post autor: rados »

Może same bałkany? Byle nie leżeć ciągle na piasku, czy przy hotelowym basenie, bo to nie ma sensu :) Region na tyle bogaty kulturowo i historycznie, ze spokojnie mozna tam wybrać sie na objazdówkę i pozwiedzać. bo jest co. Wytwórnia Wypraw ma mega fajne wycieczki w różne zakątki Bałkan i moim zdaniem warto popatrzeć na to, co oferują.
ODPOWIEDZ