Modowe - co nam się podoba, a co nie

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: Anita12 »

Na co aktualnie polujecie w sklepach, a czego na pewno byście na siebie nie założyli? Ja na przykład nie mogę do końca przekonać się jeśli chodzi o plecaki damskie. Niby nie wyglądają źle i same w sobie są atrakcyjne, ale ja już od gimnazjum nie noszę plecaków, tylko torby na ramię i tak przez całe studia aż do teraz.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: kangurka »

Plecaki są czasem bardzo fajne, szczególnie na jakichś wycieczkach. Sama mam jeden skórzany karmelowy i bardzo go lubię. Aktualnie poluję na jakieś ładne balerinki, wiosenne sukienki i zwiewne bluzeczki. Na wiosnę też poluję, ale jakoś nie chce dać się złapać :P
Monaki
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 09, 2013 11:16 am

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: Monaki »

Nie ubrałabym niczego, co nie pasuje do mojej sylwetki (nawet jeśli by to było ładne). Dlatego unikam np. sukienek maxi (jestem niska i wyglądam w nich na jeszcze niską, do tego sylwetka traci właściwe proporcje).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: kalioppe »

U mnie główną rolę w stroju gra zawsze biżuteria. Tu nie kieruje się modą, ale tylko i wyłącznie własnym gustem.
Moje najnowsze marzenie to coś ze srebra rodowanego od Pelini. ZObaczcie sobie - pelini.pl. Prawdziwe cudeńka, co? :)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja obecnie mam szał na pikowaną długą kurtkę z misiem w środku :D Ale musi być matowa, a te najmodniejsze są błyszczące i ciężko mi coś znaleźć :(
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: kangurka »

Taką matową pikowaną długa kurtkę puchową kupiłam w zeszłym roku w Zarze, więc możesz tam poszukać. Niedługo wyprzedaże, więc a nuż uda Ci się upolować coś taniej :)
mariel
Zaglądacz forumowy
Posty: 52
Rejestracja: pt lip 31, 2015 9:50 am

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: mariel »

Plecaki czasami są bardzo fajne. Zależy oczywiście, co się lubi i jaki ma się gust, ale nywają naprawdę świetne plecaki. Ciekawe są, np. plecaki vintage mające zarówno oryginalną kolorystykę, jak i fasony.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: kangurka »

Plecaki rzeczywiście stały się ostatnio bardzo modne, a to rzeczywiście dużo wygodniejsza alternatywa dla torebki.
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: Kaska32 »

Nie lubie takich plecaków, wole torby, najlepiej duże, z porządnego materiału. O, o takiej myślę:

lb0.dstatic.pl/images/20809037/I520x520

Na domodi.pl wyszperana, zresztą jest tam tego dobra wiecej:domodi.pl/torby-i-plecaki/torebki-damskie/torby-na-zakupy-shopper-bag.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: Kobite »

Ja tam kupuje to co mi aktualnie wpadnie w oko, szukam też promocji, a jest ich całkiem sporo w sieci, trzeba tylko umieć ich szukać, a wielu ma z tym problem i potem przepłaca całkiem sporo. Bardzo fajna opcja to porównywarki takie jak aladi, ostatnio znalazłem fajną kurtkę u nich - aladipl/promocja-kurtki-meskie/ ewentualnie jak macie jakieś swoje ulubione sklepy można zerkać czy w kuponowo nie ma do nich akurat jakiś promocji czy rabatów -

Najważniejsze to być sobą, a nie sugerować się kimś czy modą.
ODPOWIEDZ