Stylowa sypialnia - jakie dodatki?

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Stylowa sypialnia - jakie dodatki?

Post autor: Anita12 »

Jakie dodatki warto wprowadzić do stylowej sypialni?
Macie jakieś swoje pomysły warte wykorzystania?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Stylowa sypialnia - jakie dodatki?

Post autor: Kawowa »

Zależy co lubisz i jakie klimaty ci się podobają.
Tutaj https://spokko.pl/c/288/haftowana-posci ... tylia.html zobacz sobie może takie rzeczy jak pościel haftowana.
Mam wrażenie, że to całkiem fajny dodatek.
I właściwie ma szansę pasować do różnych wnętrz.
Przejrzyj sobie co tam mają.
Może trafisz na coś jeszcze innego wartego uwagi.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Stylowa sypialnia - jakie dodatki?

Post autor: bajaola »

Wydaje mi się, że w każdej sypialni bez względu na styl świetnie sprawdzą się w roli dodatków poduszki, aby tylko z nimi nie przesadzić i może być ekstra. Sama właśnie kilka kupiłam na scandicsofa.pl skąd mamy też łózko, więc idealnie dopasowałam sobie materiał i kolory. Od razu zrobiło sie milej i przytulniej, a taki dodatek wiele przeciez nie kosztuje i można co jakiś czas dokonać takiej zmiany.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Stylowa sypialnia - jakie dodatki?

Post autor: siedemosiemdwa »

W sypialni warto generalnie stawiać na tekstylia. To one sprawiają, że pomieszczenie nabiera przytulności i charakteru.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Stylowa sypialnia - jakie dodatki?

Post autor: AlaKawa »

Ciekawe dodatki to bez wątpienia ważna kwestia, w końcu bowiem to one warunkują odpowiedni charakter w sypialni. Niemniej jednak nie możemy zapominać o tym, że przede wszystkim w pomieszczeniu tym musimy mieć możliwość wypoczęcia. Dlatego też na pewno dobrym pomysłem będzie postawienie na materace 160x200 https://sypialnioland.pl/materac-160x200 . Są to bowiem produkty zarówno wysokiej jakości, jak również dostępne w przyjaznych dla portfela cenach.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Stylowa sypialnia - jakie dodatki?

Post autor: siedemosiemdwa »

No cóż, wiadomo, że materac to podstawa. Ale wydaję mi się, że jednak w tym wątku chodzi głównie o efekt estetyczny, a nie praktyczny.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Stylowa sypialnia - jakie dodatki?

Post autor: kapitalna »

Poza takimi klasycznymi dodatkami tekstylnymi polecam zastanowić się nad zainstalowaniem taśm LEd w sypialnie właśnie. Osobiście mam wokół lustra takie i przy łóżku i myślę, że nic mi tak nie udekorowało pomieszczenia jak właśnie one. Do tego w energooszczędny sposób zastępują lampki nocne, a oświetlenie lustra do wykonania makijażu - rewelacja. Mąż się samodzielnie u nas zajmował instalacją, dowiedział się jak wygląda podłączenie taśmy rgb, głównie od znajomego i stąd https://www.tme.eu/pl/pages/news/21799/ ... sm-LED-RGB. mamy u siebie diody led rgb właśnie z 3 kolorami, gdzie możliwe jest jeszcze mieszanie kolorów :D poczytajcie, popatrzcie, myślę, że warto!
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Stylowa sypialnia - jakie dodatki?

Post autor: siedemosiemdwa »

A znacie klub zakupowy Westwing? Tam można kupić designerskie dodatki do sypialni. Tylko najlepiej czekać na jakieś akcje promocyjne u nich.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Stylowa sypialnia - jakie dodatki?

Post autor: niewazne »

Warto zrobić projekt, należy uwzględnić wszystko: rozmieszczenie gniazdek włączników a nawet wentylacji, co u mnie było kluczowe. Ja mam już projekt i teraz zabieram się za jego realizację.

Jeśli szukacie dobrej jakości mebli sypialniaych polecam zajrzeć sobie również do sklepu Luxury Products:
https://www.luxuryproducts.pl/meble-do-sypialni.html

W sklepie znajdziecie meble od wielu renomowanych producentów.
Obrazek
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Stylowa sypialnia - jakie dodatki?

Post autor: Karmina »

Anita12 pisze: wt lut 26, 2019 11:21 am Jakie dodatki warto wprowadzić do stylowej sypialni?
Macie jakieś swoje pomysły warte wykorzystania?
Po pierwsze polecam postawić na wysokiej jakości tekstylia, które sprawią, ze sypialnia będzie przytulniejsza. Dla mnie zawsze dużą role odgrywały eleganckie poduchy oraz narzuta na łóżko. Zamiast drzwi do garderoby zawiesilam również ładne zasłony, które są wygodniejsze niż standardowe drzwi ( były też tańsze).

Jeśli szukacie niestandardowych dodatków do sypialni, polecam postawić taki manekin:
https://my-mannequins.pl/

Stanowi ciekawy element wystroju, jednoczesnie jest praktyczny bo może służyc jako wieszak do ubrań.
Obrazek
ODPOWIEDZ