Półkolonia dla dziecka - jaki to koszt?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Półkolonia dla dziecka - jaki to koszt?

Post autor: Mikowicz »

Na jaki wydatek trzeba się przygotować?
Ile trzeba wydać na taką półkolonię dla dziecka? Ktoś sprawdzał?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Półkolonia dla dziecka - jaki to koszt?

Post autor: Kawowa »

Zależy ile ta półkolonia dla dzieci ma trwać.
Myślę, że tak czy inaczej z kilka stówek musisz liczyć.
Tutaj https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/polkolonie/ masz przykładową ofertę z Katowic, Bytomia i Sosnowca.
Wydaje mi się, że znajdziesz tam więcej ciekawych informacji.
Poczytaj tam sobie.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Półkolonia dla dziecka - jaki to koszt?

Post autor: kangurka »

Półkolonie zwykle są o wiele tańsze niz kolonie, ale mam wrażenie, że to lepsza opcja dla dziecka. Półkolonie bardzo często organizuja instytucje kultury.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Półkolonia dla dziecka - jaki to koszt?

Post autor: Arek454 »

No my jednak zdecydowaliśmy się na kolonie z Quatromondis i z nimi juz w tamtym roku pierwszy raz pojechał nasz synek (a w tym roku będzie kolejny raz). Przede wszystkim mają świetne kierunki i wyjazdy tematyczne m.in w świecie magii i Harrego Pottera tak jak to jest wybierając m.in zamek Moszna https://quatromondis.pl/zamek-moszna o którym mówi się, że jest jedną z niewielu budowli, które tak bardzo przypominają Hogwart. Warto zajrzeć na ich stronę internetową i przekonać się jak takie wyjazdy wyglądają :D
ODPOWIEDZ