Ściemniacze

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Ściemniacze

Post autor: kalioppe »

Macie w swoich salonach ściemniacze?
Zastanawiałam się nad ich montażem, ale nie wiem, czy z tego faktycznie korzysta się na co dzień, czy to raczej taki gadżet.
Jak myślicie?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Ściemniacze

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Ja posiadam, fajne rozwiązanie - przyjemnie redukuje ilość światła w pomieszczeniu dają przyjemny klimat. Jednak zamiast ściemniaczy można użyć małych lampek lub kinkietów które również dają przyjemny efekt!
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Ściemniacze

Post autor: Anita12 »

Śmieszna nazwa :) Nie mam czegoś takiego w domu, ale wiem o co chodzi, bo chciałam coś takiego sprawić sobie. Gadżet nie gadżet, ale myślę że się przydaje, jak ktoś jest kapryśny i raz ma ochotę na jaśniejsze światło, a za chwilę na słabsze.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Ściemniacze

Post autor: kalioppe »

Pytanie tylko, czy faktycznie się tego używa.
Ja mam w domu sporo różnych gadżetów, których używam od święta. Fajne są, ale na pewno nie niezbędne.
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Ściemniacze

Post autor: Motyl »

Chyba tylko rano, jak się wstaje do pracy. Zapalasz światło takimi zaspanymi oczami i łup, światło daje po oczach. W sumie tylko wtedy bym ściemniła.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Ściemniacze

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Oj tam, spędzając wieczór z partnerem/ką również można trochę przyciemnić światło ;) .
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
ajmara
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 12:57 pm
Lokalizacja: Chorzów
Kontaktowanie:

Re: Ściemniacze

Post autor: ajmara »

Ja mam coś takiego do dużej lampy w salonie. We włączniku można regulować ilość światła. Bardzo wygodne rozwiązanie i często tego używamy.
PatrycjaWrocek
Zaglądacz forumowy
Posty: 32
Rejestracja: pt sty 24, 2014 8:41 pm

Re: Ściemniacze

Post autor: PatrycjaWrocek »

Meble-Bogart.pl pisze:Oj tam, spędzając wieczór z partnerem/ką również można trochę przyciemnić światło ;) .
Co prawda to prawda i to szalenie romantyczne jest.
Awatar użytkownika
www.otomeble.pl
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pt sty 31, 2014 9:51 pm
Kontaktowanie:

Re: Ściemniacze

Post autor: www.otomeble.pl »

swego czasu ściemniacze powodowały dość częste spalanie żarówki , czy mieliście z czymś takim doczynienia ? osobiście wolę święcę od sztucznego światła to zdecydowanie bardziej romantyczne niż ograniczanie prądu żarówce :)
RudaMaryla
Zaglądacz forumowy
Posty: 60
Rejestracja: śr sty 08, 2014 7:49 pm

Re: Ściemniacze

Post autor: RudaMaryla »

Zdecydowanie wolę świece do budowania nastroju. Ściemniacze pamiętam, ale nie wiem, czy często były w użyciu. Zresztą, ja do dziś mylę włączniki światła w domu, budząć tym śmiech z politowaniem domowników, bo tyle lat i nie wiedzieć? Może je podpiszę w akcie desperacji? Czarnym markerem: taras, kuchnia górne, kuchnia ledy, itp :D
ODPOWIEDZ