Wakacje nad morzem?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: arnika »

Bardzo fajną opcją są wakacje nad morzem Mielenko k Mielna Lazurowy Brzeg: https://lazurowybrzeg.pl/ . Do Waszej dyspozycji są świetne, drewniane domki. Warto rezerwować z wyprzedzeniem - dlatego polecam pomyśleć już o lecie 2023. Myślę, że spodoba Wam się to miejsce.
Pan Strach
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: foxi11 »

Jak wakacje to tylko nad morzem. Dochodzi do tego oczywiście słońce, które musi dobrze świecić. Właśnie dlatego najczęściej wyjeżdżamy w rejon Morza Śródziemnego. Na takie wyjazdy trzeba koniecznie dobrze się przygotować. Oczywiście nie wolno zapomnieć o czapce, i olejkach do opalania z wysokim filtrem. Szczególnie jest to ważne jeśli macie jasną cerę. Dobry optyk w Piasecznie dobrze nam doradził i kupiliśmy także okulary przeciwsłoneczne. W tej chwili jest już po wakacjach ale okulary i stroje kąpielowe przydadzą się w przyszłym roku.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: malwa »

Można nawet nad naszym morzem spędzić bardzo fajny urlop be tłumów ale trzeba pojechać w fajne, spokojne miejscu a nie do znanego kurortu. Wiadomo że do takich miejsc gorzej dojechać ale po to są samochody i wypożyczalnie. Sama mam zamiar wynająć samochód na taki wyjazd i już o tym czytałam na tej stronie https://www.radiozamosc.pl/artykul-4med ... czalni-aut
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: duser »

Mnie z kolei zainteresowały wakacje w kamperze, ale zauważyłam, że pojawiła się całkiem nowa opcja, jak kabina na pick-upa, która daje komfort kampera, a podczas jazdy poruszamy się nieco mniejszym pojazdem, którym można zaparkować w różnych miejscach, czego nie umożliwia już kamper. Kabina dostępna jest w ofercie azar4 i macie sześć różnych konfiguracji, ale można również kabinę dopasować do swoich oczekiwań. Myślę, że warto się rozejrzeć.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: Leosia »

Bardzo lubimy wakacje w ogóle ale chyba rzeczywiście nad morzem najbardziej. Ostatnio jednak odkryliśmy ,że nad morzem jest całkiem sporo tras rowerowych i podróżowanie rowerem może być bardzo przyjemne i atrakcyjne. Do naszych rowerów zakupiliśmy dedykowane bagażniki do roweru , które pozwalają nam zabrać większy prowiant i napoje... a to jest bardzo ważne w upalne dni.
mikra
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: mikra »

Jeśli już to taki niestandardowy kierunek - https://nomade.pl/articles/najlepsze-at ... o-zobaczyc
I tam na pewno uzyskacie to, na czym wam zależy.
Niesamowite widoki i wspomnienia. Co wy na to?
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: Bari21 »

W tym roku wpadła mi bardzo ciekawa atrakcja, którą jest pływanie deską SUP, no i nie ukrywam, że może to być dla mnie całkiem fajna frajda. Nie próbowałam, mam nadzieję, że w przyszłym sezonie się czegoś nauczę i wtedy skorzystam z oferty www.gosup.pl , bo można zamówić tutaj nawet swoją własną deskę. Tam też poznacie najważniejsze informacje o wszystkich najpotrzebniejszych akcesoriach, aby zapewnić sobie wygodę i bezpieczeństwo podczas pływania.
Winietka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: Winietka »

NO my llubimy może ale w zeszłym roku wypoczywaliśmy nad jeziorem. Mianowicie w Okunince nad Jeziorem Białym. I przyznam,z e chyba podobało nam się o wiele bardziej :)
Daję tutaj namiar na domek:
https://szyszka-okuninka.pl/

Super standard i dobre połóżenie ;)
ODPOWIEDZ