Kominek otwarty czy zamknięty?

Kominki, grille - nastrój i pomysły.
Jak samodzielnie zbudować kominek, jaki wybrać grill, które akcesoria do grilla i kominków są najlepsze, co się sprawdza w ogrodzie i wszystko wokół... grillowanych kiełbasek:)
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec

Kominek otwarty czy zamknięty?

Post autor: Majeczkaa » czw sie 01, 2019 7:14 am

Interesuje mnie Wasze zdanie na temat pytania, na które wskazuje tytuł tego wątku – mianowicie czy preferujecie kominek otwarty, a może raczej zamknięty? Sama od jakiegoś czasu bardzo się zastanawiam nad tym, czy nie zakupić do swojego domu kominka i zaczęłam sobie o nich sporo czytać. Ta konkretna rozterka zapoczątkowana została przez ten artykuł: https://kratki.com/pl/co-wybrac-kominek ... zamkniety/ - obie opcje bardzo mi się podobają i w sumie nie wiem, na co mogłabym się ostatecznie zdecydować, dlatego też jestem ciekawa Waszych opinii i preferencji oraz dlaczego akurat takie macie :).

Hyorin
Forumowy ekspert

Re: Kominek otwarty czy zamknięty?

Post autor: Hyorin » pt paź 25, 2019 7:27 am

Zależy co komu pasuje. Ja miałam u siebie w domu kominek zamknięty, teraz mam ogrzewanie gazowe.

Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec

Re: Kominek otwarty czy zamknięty?

Post autor: Zbig55 » czw paź 31, 2019 7:58 pm

To zależy czy chcemy sprzątać tradycyjnie czy nie. Dla mnie w domu to kominek zamknięty to lepsze rozwiązanie.

ODPOWIEDZ