Płyty tarasowe?

Pomysły na piękne meble do ogrodu.
Meble drewniane, rattanowe, hamaki, ławeczki, bujane fotele i inne pomysły na oryginalne meble do ogrodu. Rozmowy o urządzaniu przestrzeni przed domem.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kasztanek
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: śr cze 17, 2015 5:40 pm

Płyty tarasowe?

Post autor: kasztanek »

Na https://jadar.pl/kolekcja-plyt-tarasowych.html dostępna jest kolekcja płyt tarasowych. To strona producenta i wybór jest ogromny. Czy ktoś zdecydował się na takie rozwiązanie na tarasie?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Płyty tarasowe?

Post autor: Hyorin »

Najważniejsze, żeby takie płyty były wyjątkowo wytrzymałe na różne warunki pogodowe i na obciążenia.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Płyty tarasowe?

Post autor: Majeczkaa »

Też właśnie jestem w trakcie budowy tarasu, a w zasadzie to całego domu poczynając od wykopania dziury i wylania fundamentów, ale to już za mną. Jesteśmy właśnie na etapie zakładania dachu, praca wre. Teraz też zastanawiam się nad tarasem. Zrobię wylewkę z betonu, który mi został, swoją drogą stąd bostabeton.pl. Jest to Polska firma, a ja uwielbiam wspierać to co polskie i naszą gospodarkę. Uważam, że właśnie z naszego kapitału powinniśmy korzystać najwięcej, bo mamy naprawdę wiele wspaniałych polskich firm, pracujących na najwyższym poziomie, nie tylko dużych, ale i wiele małych. Jednak wracając do tematu, też się zastanawiam nad płytami, bo będzie je łatwiej sprzątać, ale z drugiej strony kusi mnie drewno. Co myślicie o tym, żeby na wylewkę położyć drewno? Chcę tam organizować różne imprezy, między innymi grille, więc zastanawiam się, czy to będzie aby na pewno bezpieczne. Obawiam się trochę o węgiel, który może spać na podłogę.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Płyty tarasowe?

Post autor: brutus »

Warto przemyśleć z jakiego tworzywa chcemy skorzystać. Jedne dadzą nam więcej słońca, inne będą bardziej trwałe. Firma https://techplast.group/pl oferuje tworzywa sztuczne na potrzeby budownictwa, tworzywa sztuczne do lekkich zadaszeń i wiele innych.
ODPOWIEDZ