Czy instalacje fotowoltaiczne mogą się psuć?

Altanki, domki ogrodowe, wiaty, zadaszenia, place zabaw dla dzieci i inne elementy małej architektury ogrodowej. Co wybrać, czego unikać, jak stawiać przed domem różne niespotykane cuda. Rozmowy.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Czy instalacje fotowoltaiczne mogą się psuć?

Post autor: Kawowa »

Jest możliwe, żeby instalacja fotowoltaiczna się popsuła?
Ktoś z was już zdecydował się na taką do swojego domu i ma już jakieś doświadczenia, którymi może się podzielić?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Czy instalacje fotowoltaiczne mogą się psuć?

Post autor: Anita12 »

Wydaje mi się, że to się może zdarzyć, chociaż jest mało prawdopodobne.
Generalnie warto dowiedzieć się jak najwięcej przed podjęciem decyzji.
Tutaj https://hymon.pl/ piszą sporo o tym, jak sprawdzają się te instalacje fotowoltaiczne i czego należy się po nich spodziewać.
Myślę, że jest to jakaś opcja i dobry punkt wyjścia.
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Czy instalacje fotowoltaiczne mogą się psuć?

Post autor: Anita »

Myślę, że jak każda rzecz taka instalacja może ulec usterce. Nie ma się jednak co martwić instalacje fotowoltaiczne mają długoletnia gwarancję. Nasza wykonywał Hymon i mamy na nią 15 lat gwarancji i zapewnioną opiekę serwisową także bezproblemowo działa już drugi rok.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Czy instalacje fotowoltaiczne mogą się psuć?

Post autor: Hyorin »

Oczywiście, że będą się psuć, im tańsze i montowane przez beznadziejną ekipę tym pewnie szybciej
ODPOWIEDZ