Aktywny wypoczynek

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Aktywny wypoczynek

Post autor: kalioppe »

Lubicie?
Ja kiedyś nie cierpiałam. Wolałam leżeć plackiem na plazy.
Teraz powoli się przyzwyczajam, dzięki fajnej paczce znajomych. Kupiłam rower, a teraz kompletuję sprzęt na kajak na weekendowy wypad.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Aktywny wypoczynek

Post autor: kangurka »

Uwielbiam aktywny wypoczynek i nie wyobrażam sobie innych wakacji. Lubię zwiedzać na potęgę, chodzić po górach, jeździć rowerem, pływać. Nie znoszę leżeć plackiem na plaży - to zupełnie nie dla mnie.
kulka
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt maja 28, 2013 4:19 pm

Re: Aktywny wypoczynek

Post autor: kulka »

Ja muszę mieć równowagę - trochę leniuchowania i trochę aktywności.
Kiedy za długo leżę na plaży, zaczynam się nudzić. Kiedy zwiedzam kilka dni pod rząd, w pewnym momencie jest mi już wszystko jedno, co oglądam.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Aktywny wypoczynek

Post autor: Fifi34 »

Rower to świetna opcja. Ale trzeba pamiętać, że musi być on odpowiednio dobrany. Niewłaściwy rower szybko spowoduje zniechęcenie. Ja proponuję sprawdzić rowery trekkingowe. Model jak np. tu https://www.greenbike.pl/rowery-trekkin ... 62_64.html są wygodne i funkcjonalne, idealne nawet do wielogodzinnej jazdy. Sprawdzają się na utwardzonych nawierzchniach i ścieżkach, są mega uniwersalne.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Aktywny wypoczynek

Post autor: brutus »

Piękne rowerki, które zapewniają komfort jazdy, znaleźć można na stronie sklepu: https://royalbi.pl/
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Aktywny wypoczynek

Post autor: designerka »

Aktywny wypoczynek to super pomysł. Na pewno ma więcej dobrego dla zdrowia niż leżenie na kanapie, zajadanie się i oglądanie telewizji.
bonita
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 7:57 pm

Re: Aktywny wypoczynek

Post autor: bonita »

Wiesz co, taki odpoczynek w stylu leżenie na kanapie różnej jest potrzebny. Warto być aktywnym, ale o regeneracji też nie można zapominać.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Aktywny wypoczynek

Post autor: kalinka »

Warto też zaopatrzyć się w różne akcesoria rowerowe. Bardzo dobrym wyborem będą na przykład artykuły takie jak licznik rowerowy bezprzewodowy: https://www.dobrerowery.pl/sigma-licznik-base-1200-wl-2 . Zawsze lepiej zapobiegać niż mieć potem problemy.
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Aktywny wypoczynek

Post autor: Jolanta »

Fifi34 pisze: wt lut 15, 2022 6:34 pm Rower to świetna opcja. Ale trzeba pamiętać, że musi być on odpowiednio dobrany. Niewłaściwy rower szybko spowoduje zniechęcenie.
To prawda. Wiem to po mojej córce, która miała źle dobrany rower, tzn. już z niego wyrosła i nie chciała jeździć. Poszukiwaliśmy z mężem nowego roweru, ale ceny niektórych przewyższały nasz budżet. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na rower dla dzieci SUISH: https://www.projektjunior.pl/rowery/rowery-squish/. Jakościowo super, jest lekki i córce dobrze się na nim jeździ. Polecam :)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Aktywny wypoczynek

Post autor: designerka »

bonita pisze: czw kwie 14, 2022 4:43 pm Wiesz co, taki odpoczynek w stylu leżenie na kanapie różnej jest potrzebny. Warto być aktywnym, ale o regeneracji też nie można zapominać.
To prawda. Nie ma co się zajechać. Czasami konieczne jest zregenerowanie się, a nie tylko praca i trening.
ODPOWIEDZ