Narzuta na łóżko, pled czy kocyk do dziecięcego?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Narzuta na łóżko, pled czy kocyk do dziecięcego?

Post autor: asieczek »

w temacie zakupów to rzuccie okiem na ofertę sklepu <Interwencja administratora: regulamin, link w każdym poście> mają w sowjej ofercie spory wybór pościeli, narzut, koców czy dodatkow tekstylnych do domu. Według mnie na wiosnę warto czasem odnowić pościele, czy ręczniki :)
szukam narzuty na kanapę, albo jakiegoś nadającego się koca. Zwierzaki lubią mi często na niej siadać i łatwiej mi wyprać narzutę niż czyścić kanapę. Zlazłam kilka tutaj <Interwencja administratora: regulamin, link w każdym poście> jednak zastanawiam się czy kupić koc czy po prostu narzutę? Jak sadzicie co się lepiej sprawdzi i co będzie lepiej wyglądać.
ODPOWIEDZ