Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: niewazne »

Dużo szuflad zamiast półek, narożnik, cargo i jak dla mnie wygodne otwieranie górnych szafek. Szuflady ułatwiają wyjmowanie, z wiekiem zaczyna być istotne, że nie trzeba się schylać. Narożnik mieści nawet wielka stolnicę, tam jest WSZYSTKO!

Dobrze jest zerknąć sobie na meble kuchenne w tym sklepie:
https://meblearkadius.pl/produkty/meble-kuchenne/

Mają dobre ceny i ceny kompletu mebli kuchennych na pewno będą niższe niż w przypadku zamawiania mebli na wymiar w studio mebli kuchennych, gdzie może być po prostu drogo....
Pan Strach
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: kalinka »

A co robicie kiedy któryś ze sprzętów ulegnie awarii? Czy wiecie, do kogo się w takiej sytuacji zgłosić? W moim przypadku świetnie sprawdził się Serwis AGD Wrocław - naprawa sprzętu AGD TECHNIK: https://serwisagd-technik.pl/ . Warto zapisać sobie namiary na tę firmę.
rados
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:10 pm

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: rados »

Uwielbiam swoją płytę gazową. Wiem, że każdy napisze, że to indukcja jest lepsza, ale ja lubię gaz :) Jakoś tak lepiej mi się gotuje. A innova od solgazu oferuje niesamowitą funkcjonalność, którą warto wykorzystać. Przykładowo przy długim gotowaniu na niskim płomieniu mogę sobie ustawić temperaturę gotowania. I płyta sama dba o to, by tą temperaturę utrzymywać. Dla mnie to super rozwiązanie.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: duser »

JA w swojej kuchni lubię na pewno stylowe i nowoczesne meble ale też sztućce które zamawiałem tutaj https://gerlach.pl/sztucce w tym sklepie internetowym. Znacie tego producenta? Mają wysoką jakość wyrobów więc wam ich polecam bo jednak to dość ważna sprawa w kuchni.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: Martis04 »

A ja lubię to, że mam dużo blatów i stół, dzięki czemu gotowanie jest naprawdę wygodne.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: bajaola »

Tak naprawdę to wszystko, bo wszystko jest nowe i takie jak chciałam. Chociaż z jednej rzeczy jestem naprawdę bardzo zadowolona, a dokładnie to z krzeseł, które przez czysty przypadek kupiliśmy w scandicsofa.pl. Szczerze to takich przypadków mogę mieć więcej, bo nie spodziewaliśmy sie tak fantastycznie roboty za takie pieniądze. No cóż ale to nie chińszczyzna tylko produkcja z okolic Poznania.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: designerka »

Ja nie wiem, czy jest coś, co lubię. Na pewno jestem zadowolona ze sprzętów, które mamy. Sprawdzają się u nas doskonale.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: Hyorin »

Zdecydowanie jest to porządek, nic mnie tak nie wpienia jak bałagan w kuchni... :D
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: dzoana »

Na pewno przydadzą się też różne kuchenne akcesoria. Co powiecie na przykład na takie oryginalne kubki:<naruszenie regulaminu forum> ? Sądzę, że jest to całkiem praktyczne rozwiązanie.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: arnika »

A gdzie najlepiej zaopatrzyć się w różne akcesoria do kuchni? Widziałam w sklepie internetowym artykuły takie jak blachy: https://bokono.pl/pl/p/Blacha-fakturowa ... -SNB/10040 . Uważam, że warto rzucić okiem.
ODPOWIEDZ