Meblowanie mieszkania

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Meblowanie mieszkania

Post autor: niewazne »

Dzień dobry wszystkim !
Niedługo wprowadzamy się z dziewczyną na swoje wymarzone mieszkanie, wszystko jest na gotowe (meble i rtv), tylko problem w tym, że wchodzimy do PUSTEGO mieszkanie, zrobliliśmy sobie liste potrzebnych rzeczy na początek typu talerze, kubki itd, ale nie wiemy czy ABY na pewno to wszystko, możecie dać pomysły od siebie co jeszcze wypada mieć i bez czego ani rusz na dłuższą mete, może akurat przyda się do naszej listy, dzięki wielkie !
Pan Strach
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Meblowanie mieszkania

Post autor: Onstek »

Podstawowa zasada.
Nie kupujcie wszystkiego na raz. Kupujcie po kolei, gdy dana rzecz wyda się wam potrzebna. Może wystarczy wam dosłownie kilka talerzy.
Każdy ma inne potrzeby, więc uniwersalnej listy nie ma.
Od siebie polecam w pierwszej kolejności jakiś wygodny zestaw na przedpokoj jak w sklepie:
https://gornapolka.com/kp/zestawy/

W sklepie jest spory wybór konkretnych mebli.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Meblowanie mieszkania

Post autor: AlaKawa »

Faktycznie będzie to najlepsza taktyka. Osobiście postawiłam na urządzanie domu pokój po pokoju i wyszło bardzo fajnie. Zresztą mając dostęp do takich ofert, jak np. ta w https://www.edinos.pl/salon mamy dostęp do genialnych, funkcjonalnych mebli, które idealnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach i na pewno każdy wybierze tutaj coś ciekawego dla siebie:)
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Meblowanie mieszkania

Post autor: Martis04 »

Ja też miałem tylko absolutnie niezbędne rzeczy i teraz dokupuję to, co uznam za potrzebne.
ODPOWIEDZ