Terapia dla alkoholika

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Prudence
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 2:21 pm

Terapia dla alkoholika

Post autor: Prudence »

Cześć, jeżeli szukasz ośrodka terapii bądź sam jesteś uzależniony od alkoholu i szukasz pomocy to z pewnością uzyskasz ją w ośrodku Forest. Jest to specjalistyczny ośrodek leczenia uzależnień z wieloma udogodnieniami dla pacjentów.
Pan Strach
srubka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 10:30 am

Re: Terapia dla alkoholika

Post autor: srubka »

w wisle jest bardzo fajny osrodek odwykowy Tratwa, moj maz tam wlasnie sie udał i pomogli mu bardzo
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Terapia dla alkoholika

Post autor: Martis04 »

Podobno bardzo dobry jest ośrodek w Skoczowie, mam znajomego, który tam był i już od trzech lat nie pije.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Terapia dla alkoholika

Post autor: alenka »

jesli chodzi o sprawdzone ośrodki to ze swojej strony bez dwóch zdań polecam NEFO. Jedna z bliskich mi osób była tu na takiej terapii i udało jej się pokonać nałóg. Mają świetnych terapeutów z doświadczeniem i podejściem do pacjenta, skuteczne metody terapii. z tego co wiem to istnieje też możliwość spotkań online, super opcja dla tych, którzy na taki pobyt stacjonarny z wielu względów nie mogą sobie pozwolić.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Terapia dla alkoholika

Post autor: kalinka »

W takiej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem może się okazać terapia u psychologa. Polecam zainteresować się, na czym polega terapia uzależnień Wrocław Empatio: https://psycholog-ms.pl/terapia-uzaleznien/ . Myślę, że to będzie najlepsze wyjście z sytuacji.
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Terapia dla alkoholika

Post autor: Lena_Ko »

Warto byłoby wspomnieć, że także dla osób współuzależnionych lub osób z syndromem DDA także często potrzebna jest terapia. Moja koleżanka jest właśnie osobą DDA, czyli dorosłym dzieckiem alkoholika, i zaczęła chodzić na terapię do Gabinetu Psychoterapeutycznego w Konstancin Jeziorna. Chodzi tam od kilku miesięcy i widać już postępy.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Terapia dla alkoholika

Post autor: foxi11 »

To dość delikatna materia. Uważam ,że trzeba rozmiawiać z fachowcami. Pozdrawiam serdecznie.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Terapia dla alkoholika

Post autor: Yosia »

Wydaje mi się że wszystko jest do przepracowania i wyleczenia, nie ma z resztą rzeczy niemożliwych, wystarczy chcieć. Wpadnij do gabinetu psychoteraptycznego w Konstancin-Jeziorna na ul Plac Zgody 9/15, jeżeli miałabym iść na terapię to tylko do nich. Mają tam naprawdę skuteczne metody działania, będziesz zadowlony/a z ich profesjonalnego podejścia oraz zaangażowania.
ODPOWIEDZ