Drzwi do gabinetu

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
JarkaMaj
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 4:50 pm

Drzwi do gabinetu

Post autor: JarkaMaj »

Uważacie że szklane drzwi będą pasować do gabinetu urządzonego tradycyjnie? Jakoś nie mogę się zdecydować czy się ten pomysł sprawdzi ;)
Pan Strach
Morek
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 10, 2021 8:42 am

Re: Drzwi do gabinetu

Post autor: Morek »

Ja mam w domu między gabinetem a salonem drzwi przesuwne szklane, a sam gabinet jest w ciemnej tonacji z cięzkimi drewnianymi meblami. Całość wygląda bardzo dobrze. Drzwi jak są zamknięte to wyciszają mi wnętrze całkowicie, a jednocześnie nie tracę z oczu reszty domu :lol:
Z tej firmy ściągałem razem z montażem https://esglas.pl/oferta/drzwi-przesuwne-szklane/
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Drzwi do gabinetu

Post autor: designerka »

Ja nie wiem, czy nie lepiej, by drzwi między gabinetem a resztą domu były wygłuszone.
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Drzwi do gabinetu

Post autor: żiżka »

Myślę, że do klasyki najlepiej pasuje klasyka :) My zdecydowaliśmy się na drzwi w klasycznym stylu, bo takie pasują nam do mieszkania, gdzie właśnie dominuje klasyka. Wybraliśmy drzwi Porta INSPIRE B.0 i w przyjaznej cenie kupiliśmy je w hurtowni drzwi w Oleśnicy https://hurtdrzwi.pl/drzwi-pokojowe/drz ... nspire-b-0 Nie tylko ich wygląd nas ujął, ale i wysoka jakość wykonania. Dodam, że mają bardzo dobrą izolację akustyczną a w końcu w przypadku gabinetu jest szczególnie przydatna cecha, zresztą tak samo zauważa osoba wyżej w komentarzu.
ODPOWIEDZ