Panele laminowane

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Panele laminowane

Post autor: Onstek »

Co sądzicie o panelach laminowanych?

Czy ktoś moze się zdecydował na ten rodzaj podłogi?
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Panele laminowane

Post autor: niewazne »

Praktycznie cały dom w panelach ( poza kuchnią, łazienkami i wiatrołapem) jak dla mnie idealnie. Postawiłam na panele laminowane 10mm na kwarcowym podkładzie. Mam małe dzieci i dla mnie ważnym argumentem jest fakt, że panele są trochę bezpieczniejsze w razie upadku/ uderzenia ;)

Firm jest wiele, raczej odradzam panele tanie, marketowe, kiepskiej jakości. Panele takie nie są wytrzymałe oraz po kilku latach mozesz zobaczyć uszkodzenia. Tak wiec nie jest to taka opłacalna opcja.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Panele laminowane

Post autor: Hyorin »

Jak dla mnie też doskonale sprawdzą można nimi cały dom wyłożyć i mieć spójną przestrzeń
ODPOWIEDZ