Kto prowadzi własną firmę?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Kto prowadzi własną firmę?

Post autor: kalioppe »

Myślicie, że wizytówki są niezbędne w każdej działalności?
Chodzi mi po głowie druk wizytówek ( w linku firma, którą mam na oku), ale nie jestem pewna, czy to konieczne. Jakie jest Wasze zdanie?
Pan Strach
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Kto prowadzi własną firmę?

Post autor: raczek »

Myśle, że nie są niezbędne, ale bywają przydatne:) Teraz wystarczy jedynie komuś podać nazwę strony internetowej, a ten znajdzie wszystkie potrzebne informacje w ciągu kilku sekund. Z dostępem do internetu też nie ma problemu, prawie każdy ma go już w swojej komórce.
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Kto prowadzi własną firmę?

Post autor: Motyl »

A ja myślę, że zawsze lepiej wygląda jak podajesz komuś wizytówkę a nie zmuszasz do zapamiętania swojego nazwiska, które często są trudne w wymowie.
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Kto prowadzi własną firmę?

Post autor: Rafal »

Moim zdaniem wizytówki to podstawa dla firmy, gdyż poprzez to spółka może się wyróżnić w szeregu innych firm.
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Kto prowadzi własną firmę?

Post autor: yettie »

Wizytówki i strona www to podstawa potem reklama online .
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Kto prowadzi własną firmę?

Post autor: Fifi34 »

Zgadzam się z tobą. Wizytówki to podstawa w niemal każdym biznesie. Warto stawiać na takie wysokiej jakości - bo w końcu świadczą one o nas. Na szczęście są na rynku drukarnie, które pomagają w temacie kompleksowo. Mogą pomóc z projektem i wykonaniem. Sprawdź na przykład ich https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/wizytowki/ . Zdecydowanie wiedzą co robią, a do tego mają dobre ceny i szybką realizację.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Kto prowadzi własną firmę?

Post autor: duser »

Szczerze przyznam, że nie znam się na tym aż tak dokładnie. Jeśli jednak miałabym promować swoją firmę to powierzyłabym to profesjonalistom. Z tego, co udało mi się sprawdzić, to są firmy, które wykonują także audyt SEO i doradzają jaka reklama będzie najodpowiedniejsza. Jedną z takich firm jest także Manley. Ich oferta jest dostępna na ich stronie internetowej https://manley.pl/audyt-seo
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Kto prowadzi własną firmę?

Post autor: foxi11 »

Wiele osób prowadzi swoje biznesy - i to na szczęście z bardzo dobrym skutkiem. Znamy wiele osób, znajomych, którzy prowadzą firmy w tzw. budowlance . W zasadzie materiały budowlane mozna kupić wszędzie, także w internecie ale takie materiały jak piasek czy żwir kupuje się najczescie w poblizu miejsca budowy. Wszędzie przecież znajduje się jakaś żwirownia czy piaskowania i tam najtaniej jest zaopatrywać się w te sypkie budowlane .
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Kto prowadzi własną firmę?

Post autor: Martis04 »

Jeśli zastanawiacie się, czy dobrym pomysłem jest zakładanie firmy w Warszawie, to tu znajdziecie ciekawe informacje https://warsawnow.pl/zakladanie-firmy-s ... ty-i-wady/. Miejsce, w którym powstaje firma wbrew pozorom ma znaczenie.
ODPOWIEDZ