Kompletowanie wyposazenia do mieszkania

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Kompletowanie wyposazenia do mieszkania

Post autor: niewazne »

Hej. Powoli muszę zacząć kompletować wyposażenie do mieszkania. Zaczynam praktycznie od zera. Gdzie polecacie kupować przedmioty, takie jak akcesoria kuchenne, sztućce, szklanki, kieliszki, pościel, itd.? Zależy mi, żeby to były promocyjne ceny, ale jednocześnie rzeczy nie "chińskiej" jakości. Dzięki za podpowiedzi
Pan Strach
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Kompletowanie wyposazenia do mieszkania

Post autor: tinaK »

Trzeba wszystko bardzo dokładnie przemyśleć. Całe wyposażenie musi do siebie pasować, ale również być niezwykle funkcjonalne.
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Kompletowanie wyposazenia do mieszkania

Post autor: Onstek »

Sztućce Gerlacha. Ewentualnie od firmy Ambition https://nettrading.pl/komplety-sztuccow Komplety mozesz sobie przejrzeć na stronie. Pościel mam z Lidla i od lat się sprawdza (nie drze, materiały dobrej jakości, wysypiam się pod nią). Szklanek i kieliszków poszukaj włoskich, firm nie znam, ale generalnie wloskie podejscie do jedzenia - wiec u nas sprawdziły sie nawet końcówki serii. Uwazaj na nowe kolekcje z Chodzieży - fabrykę zlikwidowano i przeniesiono, a formuły produkcji zmieniono i porcelana stracila na jakosci (wg faceta ze sklepu, ktory to sklepik ma od ok. 30 lat, w Chodzieży ).
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Kompletowanie wyposazenia do mieszkania

Post autor: foxi11 »

Jak dla mnie to dwa źródła : po pierwsze sklepy wnętrzarskie i z meblami oraz internet.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Kompletowanie wyposazenia do mieszkania

Post autor: Fifi34 »

Myślę, że raczej nie powinno z tym być problemu. Jest wiele sklepów z wyposażeniem wnętrz i niezależnie od budżetu można coś znaleźć. Szukaj w sieci - tam jest zawsze większy wybór i lepsze ceny. Tutaj <Admin przypomina o regulaminie>masz namiar na bardzo ładne zestawy sztućców. Myślę, że sztućce to taki must have w każdym domu więc może namiar się przyda.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Kompletowanie wyposazenia do mieszkania

Post autor: Martis04 »

Ja takie rzeczy kupuję głównie w Ikei. Jeśli chodzi o pościel, to szukam też w sklepach internetowych i sieciówkach, typu H&M.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Kompletowanie wyposazenia do mieszkania

Post autor: kalinka »

Jeśli chodzi o podłogę i jej wykończenie to warto także rzucić okiem na parkiety warszawa: https://artcorestudio.pl/podlogi-drewniane/parkiety . Moim zdaniem takie parkiety prezentują się bardzo elegancko. Jest to także ponadczasowe wykończenie wnętrz. Warto rzucić okiem.
mikra
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Re: Kompletowanie wyposazenia do mieszkania

Post autor: mikra »

My zamawialiśmy z https://www.amart.pl/
Udało się wszystko znaleźć ekspresowo, wszystko bardzo dobrej jakości, solidne i tak powinno być.
Oczywiście każdemu może odpowiadać coś całkiem innego.
Takie kroki powinny być przemyślane - kupujecie na lata.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Kompletowanie wyposazenia do mieszkania

Post autor: dzoana »

Bardzo praktycznym meblem do mieszkania będzie też szafka na buty z siedziskiem i wieszakiem. Widziałam takie meble w tym sklepie online: https://gornapolka.com/en/p/large-rack- ... hoes-sbh1/ . To świetne rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń, w których trzeba zaaranżować każdy wolny centymetr powierzchni.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Kompletowanie wyposazenia do mieszkania

Post autor: Hyorin »

Ja kiedyś byłam fanką Ikei, ale ostatnia podwyżka mnie rozłożyła na łopatki... przesada...
ODPOWIEDZ