Moskitiera na okno

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Moskitiera na okno

Post autor: Onstek »

Czy może ktoś polecić moskitiere na okno balkonowe ze suwakiem tak żeby można było w każdej chwili wyjść na balkon bez demontażu. Zaznaczę ze nie koniecznie musi to byc taka montowana na stałe wkretami bardziej coś naklejanego bezpośrednio na okno
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Moskitiera na okno

Post autor: niewazne »

U nas nic się nie niszczy nie odkleja a magnesy super działają. Niesiesz jedzenie nie musisz nic otwierać bo ręce zajęte i wychodzisz a zaraz za Tobą "drzwi" się zamykają ;)

Wszystko jednak zależy od tego jakie masz potrzeby. Daję namiar na firmę, która zajmuje się montażem moskitier na oknach:
https://lublinrolety.pl/produkty/moskitiery/

Powinni zrobić Ci wycenę swoich prac.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Moskitiera na okno

Post autor: designerka »

Najlepiej zamówić moskitierę na wymiar. Wiem, że to spory koszt i trzeba czekać. Sama jednak robiłam kiedyś siatkę na ramie i niestety to nie było to.
mikra
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Re: Moskitiera na okno

Post autor: mikra »

A co polecacie na takie okno dachowe?
Ewentualnie - czy macie jakieś inne rozwiązanie, inny produkt, który jest super pod względem jakościowym?
Czekam na podpowiedzi pewniaków.
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Moskitiera na okno

Post autor: żiżka »

Zrobiło się ciepło i robaki już pojawiały się w domu, także pomyślałem o moskitierze i problem się skończył. W Zielonej Górze porządnej jakości moskitiery kupicie w przyjaznej cenie w firmie Bow-Max https://bow-max.pl/p/moskitiery/ My wybraliśmy moskitiery ramkowe i firma wykonała nam je na wymiar, są solidne i łatwe w montażu, nietrudno będzie je też zdemontować na okres zimowy.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Moskitiera na okno

Post autor: Fifi34 »

Jeśli chcenie mieć nowoczesny balkon, to dobrym pomysłem może być zabudowa balkonu warszawa . W ten sposób można korzystać z niego przez cały rok. Wygląda to też estetycznie. Firma Widex Aluminium oferuje takie usługi. Mają ponad 10 lat doświadczenia, a działają na rynku mazowieckim. Ich inżynierowie korzystają z dobrych materiałów, a wykonują różne rodzaje zabudów.
ODPOWIEDZ