Dekoracyjna pościel satynowa?

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Dekoracyjna pościel satynowa?

Post autor: Dorota40 »

Dekoracyjna pościel satynowa?
Czy z takich jak tu: https://www.bellastoria.pl/posciel-saty ... bawelniana możecie mi doradzić jakiś wzór, który będzie naprawdę elegancko wyglądał jak się taką pościel zarzuci na łóżko?
Szukam pod kątem lata.
Czas i tak upłynie.
Pan Strach
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Dekoracyjna pościel satynowa?

Post autor: Martis04 »

Wszystko zależy od tego, jaki masz wystrój w sypialni. No i pytanie, czy lubisz wzory, czy jednak wolisz gładką.
KasiaKorczyk
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 12:03 pm

Re: Dekoracyjna pościel satynowa?

Post autor: KasiaKorczyk »

najwazniejsze zeby pościel była bawełniana, pod satynową czyli sztuczną - będziesz się pocić bardzo
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Dekoracyjna pościel satynowa?

Post autor: kapitalna »

Jak dla mnie ot tylko i wyłącznie pościel bawełniana polski producent , pod którą skóra oddycha co jest zdrowe. Oczywiście takie pościele także są ozdobne, wybór wzorów i kolorów jest przeolbrzymi
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Dekoracyjna pościel satynowa?

Post autor: asieczek »

fajna miła i łatwa w utrzymaniu, nie trzeba prasować - dla mnie same plusy :D a juz bawełna satynowa to w ogóle hit :D
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Dekoracyjna pościel satynowa?

Post autor: tinaK »

Pościel ma być praktyczna oraz komfortowa. Właśnie dlatego należy wszystko dokładnie przemyśleć i wybrać najlepsze rozwiązanie z możliwych.
ODPOWIEDZ