Parapetówka co się zwykle daje

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Winietka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Parapetówka co się zwykle daje

Post autor: Winietka »

Moje pytanie nie jest bezpośrednio związane z urzadzaniem ale Gdzieś tam się z nim Łączy. Kiedy podłogi już są, a okna zdobią parapety czas na.... PARAPETÓWKĘ.
Powiedzcie co dostawaliscie od znajomych, jakie mieliście życzenia? Pomijam szklanki, kieliszki - tego mamy w opór.
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Parapetówka co się zwykle daje

Post autor: niewazne »

Jest taki zwyczaj, że obdarowuje się nowych właścicieli mieszkania czy domu. Nie widzę nic złego w uzgodnieniu z przyjaciółmi, co sprawiłoby nam radość i jakie mamy braki. Jak najbardziej mozesz stworzyć taka listę. Moim zdaniem jest to dobre bo ułątwiaj podarowanie czegos konkretnego....

Możesz zajrzeć sobie do tego sklepu:
https://homeandpassion.com/kieliszki-do ... zan-6-szt/

Znajdziesz tutaj wiele pięknych elementów wystroju. Mają tam eleganckie szkło do jadalni. Sama ostatnio czaiłam się na te kieliszki :)
Obrazek
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Parapetówka co się zwykle daje

Post autor: dzoana »

Może wino? Wydaje mi się, że wino to bardzo dobry pomysł na prezent na parapetówkę. Możesz wziąć pod uwagę na przykład wina portugalskie: https://winayo.pl/pl/k/wina-portugalskie. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tych winach.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Parapetówka co się zwykle daje

Post autor: Gemma »

Najlepiej zapytać:) Przydatne pewnie będą talerze i takie rzeczy jak pościel czy ręczniki.
KasiaKorczyk
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 12:03 pm

Re: Parapetówka co się zwykle daje

Post autor: KasiaKorczyk »

najlepszą opcją jest (jeśli znasz osoby które też są zaproszone) to złożenie się na coś na prawde przydatnego - i się zapytać gospodyni/ gospodarza
Violuśka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:46 am

Re: Parapetówka co się zwykle daje

Post autor: Violuśka »

Na takie właśnie okazje często dawaliśmy coś do kuchni i obowiązkowy kwiatek na nowe mieszkanie.
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Parapetówka co się zwykle daje

Post autor: Karmina »

Ja przy zaproszeniu na parapetówkę od razu dopowiedziałam, że będzie świnka skarbonka i zbieramy na zmywarkę - wszyscy stwierdzili, ze osom pomysł i nie muszą kombinować z prezentem.

Jeśli jednak wolałabyś podarować coś materialnego to dobre opcje to na pewno
kwiatek doniczkowy
dobry alkohol
albo rękodzieło:
https://andyceramika.pl/dzbanki

W tym sklepie można kupic piękne ręcznie malowane dzbaki z Bolesławca.
Obrazek
ODPOWIEDZ