solidne drzwi z drewna

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
emanea
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

solidne drzwi z drewna

Post autor: emanea »

witajcie :) szukam solidnych drzwi drewnianych. będę wdzięczna za namiar na firmy/producentów, którzy realizują zamówienia indywidualne i robią drzwi pod konkretny wymiar.
Pan Strach
kanek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:14 am

Re: solidne drzwi z drewna

Post autor: kanek »

wiem na pewno, ze takie drzwi drewniane ( pod wymiar i na zamówienie) robi producent KRIS DRZWI. Sam jeszcze nie korzystałem ale zamierzam za kilka miesięcy jak będziemy urządzać dom :)
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: solidne drzwi z drewna

Post autor: alenka »

tak - Kris Drzwi to zdecydowanie dobry kierunek. Solidna i uczciwa firma. Zamawiałam u nich w zeszłym roku w sumie 4 pary skrzydeł wewnętrznych ( pobielona sosna). dostawa opóźniona o kilka dni, za to montaż bardzo sprawny, panowie po sobie posprzątali itd. tylko pamiętaj by dobrze zdjąć wymiary jak będziesz składać zamówienie.
emanea
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: solidne drzwi z drewna

Post autor: emanea »

Bardzo bardzo wam dziękuje za odpowiedzi i namiar na firmę, na pewno zorientuje się co tam mają ciekawego w ofercie. muszę właśnie poprosić kogoś kto się na tym zna by dobrze te wymiary zdjąć bo przecież jak się człowiek pomyli to potem i tak wyjdzie to przy montażu.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: solidne drzwi z drewna

Post autor: alenka »

no tak, jak masz taką możliwość to korzystaj, dobrze zdjęte wymiary to podstawa. Jak się już zdecydujesz i złożysz zamówienie daj znać. ale ta firma to zdecydowanie będzie dobry wybór.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: solidne drzwi z drewna

Post autor: kalinka »

Na pewno potrzebne będą także drzwi. Warto także rzucić okiem na takie rozwiązanie jak drzwi wewnętrzne bezprzylgowe: <naruszenie regulaminu forum> l . Sklep ten jest bardzo dobrze wyposażony, warto rzucić okiem na ich propozycje.
emanea
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: solidne drzwi z drewna

Post autor: emanea »

alenka pisze: czw lut 03, 2022 11:20 am no tak, jak masz taką możliwość to korzystaj, dobrze zdjęte wymiary to podstawa. Jak się już zdecydujesz i złożysz zamówienie daj znać. ale ta firma to zdecydowanie będzie dobry wybór.
raz jeszcze wielkie dzięki za pomoc :) wymiary zdjęte, zamówienie złożone, teraz tylko musze się uzbroić w cierpliwość i czekać na dostawę.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: solidne drzwi z drewna

Post autor: alenka »

z doświadczenia wiem, ze ten czas oczekiwania szybko mija i zanim się obejrzysz, drzwi będą już zamontowane. daj znać oczywiście jak już będzie po, jestem ciekawa Twoich wrażeń.
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: solidne drzwi z drewna

Post autor: żiżka »

Zgadza się, jeśli chodzi o drzwi to moim zdaniem najlepiej jest wybrać drzwi drewniane, nie ma jak drewno, jest solidne, wytrzymałe, dobrze tłumi hałas no i pięknie wygląda i pasuje do wielu aranżacji wnętrz. My mamy właśnie drzwi drewniane, konkretnie to zakupiliśmy je w Mont-Plast w Łodzi https://www.montplast.com.pl/drzwi/drzw ... -drewniane i bardzo je sobie chwalimy, to doskonałej jakości drzwi drewniane.
emanea
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: solidne drzwi z drewna

Post autor: emanea »

alenka pisze: pn mar 07, 2022 10:08 am z doświadczenia wiem, ze ten czas oczekiwania szybko mija i zanim się obejrzysz, drzwi będą już zamontowane. daj znać oczywiście jak już będzie po, jestem ciekawa Twoich wrażeń.
już wiem, że zaraz po świętach drzwi będą już u mnie :) im bliżej tym bardziej doczekać się nie mogę haha :) oczywiście dam znać jak już będą zamontowane.
ODPOWIEDZ