Kołdra - 200 na 200 czy to za duża dla jednej osoby?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Kołdra - 200 na 200 czy to za duża dla jednej osoby?

Post autor: Aleksandra »

Kołdra - 200 na 200 czy to za duża dla jednej osoby?
Lubię się cała opatulić i tak się zastanawiam, doradzicie proszę ?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Kołdra - 200 na 200 czy to za duża dla jednej osoby?

Post autor: Dorota40 »

Aleksandra pisze: pt lut 25, 2022 4:39 pm Kołdra - 200 na 200 czy to za duża dla jednej osoby?
Lubię się cała opatulić i tak się zastanawiam, doradzicie proszę ?
Ja mam 200 na 200 i śpię sama, jest super:) No ale ja jestem też tak jak mówisz zimniakiem i jak się dobrze nie opatulę, to szaleję hihi, wiec muszę mieć dużą.
Tu https://bellastoria.pl/koldry-200x200 masz fajne kołdry z takich właśnie dużych, jak masz odpowiednie łóżko i nie będzie ci zwisać bo się cała otulasz, to spokojnie może być :)
Czas i tak upłynie.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Kołdra - 200 na 200 czy to za duża dla jednej osoby?

Post autor: Leosia »

Jeśli szukacie dobrej pościeli trzeba po prostu poświęcić trochę swojego czasu i trochę się rozejrzeć. Czasami jest tak ,że różne elementy wyposażenia sypialni kupujemy w różnych sklepach - nic w tym dziwnego. Odwiedźcie wieć dobre sklepy np.<naruszenie regulaminu forum> w galerii a z pewnością znajdziecie potrzebne rzeczy. W galerii tej znajdziecie wszystko co potrzeba do wyposażenia naszych mieszkań i domów.
ODPOWIEDZ