Botoks

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Botoks

Post autor: Onstek »

Dziewczyny czy zdecydowałyście się na botoks na czoło?

Zastanawiam się czy się nie zapisać ale trochę sie obawiam
Pan Strach
Winietka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Botoks

Post autor: Winietka »

Głównym zadaniem botoksu jest zrelaksowanie naszych mięśni i zafundowanie im kilku miesięcy odpoczynku od monotonnie wykonywanych ruchów mimicznych, w wyniku których na skórze utrwalają się zmarszczki, a w efekcie skóra przez kilka miesięcy po zbiegu nie jest narażona na zginanie.... Sama mam na czoło i jestem zadowolona

Drugi zabieg robiłam 3 miesiące po pierwszym, kolejne możesz już wykonywać co pół roku. Jednak dużo tutaj zależy od tego jak mocną mimikę masz.

Zerknijcie sobie tutaj:
https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnos ... szy-botox/
Na stronie jest kilka faktów o botoksie.
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Botoks

Post autor: tinaK »

Ja bym się chyba bała skorzystać z takiego zabiegu... Na pewno ma jakieś skutki uboczne.
bonita
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 7:57 pm

Re: Botoks

Post autor: bonita »

Prawidłowo wykonany botoks nie ma żadnych skutków ubocznych. Tylko trzeba iść do sprawdzonej osoby, która na pewno wstrzyknie nam botoks, a nie coś dziwnego.
Violuśka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:46 am

Re: Botoks

Post autor: Violuśka »

Nie no dziewczyny dajcie spokój z tym botoksem, później będziecie mieć zdeformowane twarze. Trzeba starzeć się z godnością
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Botoks

Post autor: Hyorin »

Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi i jak ma się taką potrzebę to nic tylko robić
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Botoks

Post autor: kalinka »

Botoks ma wiele zastosowań, także leczniczych. Wykorzystuje się go w leczeniu nadpotliwości, bruksizmu, a także migreny. W DOZie można zamówić botoks na receptę i odebrać w wybranej aptece stacjonarnej. Wybór preparatów i ich dostępność jest bardzo duża.
jacky
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:14 pm

Re: Botoks

Post autor: jacky »

Pierwsze słyszę, że jest taka możliwość w DOZie, ale moim zdaniem, bardzo dobry pomysł. Wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które prowadzą swoje salony kosmetyczne w okolicy tych aptek:)
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

Re: Botoks

Post autor: aleksissa »

siostra prowadzi salon kosmetyczny więc na pewno jej o tym doz powiem, zawsze to więcej zysku jej zostanie w kieszeni
ODPOWIEDZ