Ściana w paski

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Monaki
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 09, 2013 11:16 am

Ściana w paski

Post autor: Monaki »

Co sądzicie o paskach na ścianach? Bardzo lubię paski na ubraniach i chciałabym też ten motyw wprowadzić do wnętrz. Pomyślałam o sypialni, a dokładnie o ścianie za łóżkiem. Myślicie, że to dobry pomysł? Znalazłam artykuł architekta wnętrz o paskach na ścianach deconovapl/wykonczenie-salonu-zdjecia.php i muszę przyznać, że bardzo ciekawie to wygląda. Zdecydowalibyście się na coś takiego?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Ściana w paski

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Monaki pisze:Co sądzicie o paskach na ścianach? Bardzo lubię paski na ubraniach i chciałabym też ten motyw wprowadzić do wnętrz. Pomyślałam o sypialni, a dokładnie o ścianie za łóżkiem. Myślicie, że to dobry pomysł? Znalazłam artykuł architekta wnętrz o paskach na ścianach deconovapl/wykonczenie-salonu-zdjecia.php i muszę przyznać, że bardzo ciekawie to wygląda. Zdecydowalibyście się na coś takiego?
Przykład, który tu przedstawiłaś mi osobiście się podoba :) Tutaj wygląda to całkiem przyjemnie, delikatnie, no i kolory są odpowiednio dopasowane. Jednak z paskami trzeba uważać, tak samo na ścianach, jak i w modzie. Źle dobrane, mogą czasem wszystko zepsuć. Szczerze powiedziawszy nie widziałam u nikogo takiego rozwiązania. Może ktoś ma takie ściany w swoim mieszkaniu? Jestem ciekawa :)
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Ściana w paski

Post autor: anija35 »

A czy myślałaś nad tym jakie meble by pasowały do takiej ściany w paski?? Kurcze chyba było by ciężko znaleźć jakieś na to rozwiązanie.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Ściana w paski

Post autor: Anita12 »

Nie mam nic przeciwko paskom, chociaż ludzie boją się tego wzoru. Sama mam w jednym pokoju dwie ściany w paskach (odcienie niebieskiego). Coby nie dostać od tego widoku choroby morskiej powiesiłam obrazy - właściwie fotografie drukowane na płótnie - w stonowanych barwach, żeby trochę ten paskowy szał uspokoić.
Efekt wyszedł niezły :)
Awatar użytkownika
mamazosia
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 8:18 am

Re: Ściana w paski

Post autor: mamazosia »

Dobrze dobrane paskio mogą dać pionurujący efekt wizualny. Ja się w sypialni pokusiłam o fototapete w paski, która automatycznie powiększa mi ją.
;))))
Black&Green
Świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 17, 2013 11:28 am

Re: Ściana w paski

Post autor: Black&Green »

Widziałam ostatnio paski na jednej ścianie w sypialni sąsiadki, całość utrzymana był w kolorystyce ecri, kawy z mlekiem oraz jasnej czekolady - naprawdę ciekawy efekt. Nie myślałam, że to będzie tak fajnie wyglądać.
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: Ściana w paski

Post autor: Mokana »

Bardzo mi się podobają te aranżacje z artykułu. Trzeba jednak bardzo uważać, aby wszystko ze sobą ładnie współgrało i tworzyło spójną całość.
Andrei
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: wt mar 11, 2014 12:38 pm
Kontaktowanie:

Re: Ściana w paski

Post autor: Andrei »

Ja na sam widok dostaję oczopląsu. Nie umiałbym wysiedzieć ani tym bardziej skupić się na czymkolwiek w pomieszczeniu, gdzie jest ściana w paski. Mi to kojarzy się z kratami, celą, więzieniem i budzi we mnie mały (nie)pokój.
Kaja.M
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 27, 2014 12:22 pm

Re: Ściana w paski

Post autor: Kaja.M »

Ojjjj jeśli już paski na ścianie to ja bym dała tylko na jednej a pozostałe 3 w jednym kolorze. Inaczej chyba źle bym się czuła w takim pokoju.
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Ściana w paski

Post autor: annna »

Paski na ścianie??? Zdecydowanie NIE. Może jakoś bardziej tradycyjnie i gustownie? Może i ciekawie to wygląda, ale jakoś dziwnie.
ODPOWIEDZ