herbata smakowa

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
eryka-35
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:27 pm

herbata smakowa

Post autor: eryka-35 »

Lubicie herbaty z dodatkiem owoców czy kwiatów? Dla mnie herbaty smakowe z całego świata to szansa na spróbowanie nietypowych mieszanek i muszę przyznać, że sprawia mi to ogromną frajdę. Dajcie znać, czy macie wśród nich swoich ulubieńców.
Pan Strach
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: herbata smakowa

Post autor: foxi11 »

Mamy to szczęście ,że mamy wybór.Nie przepadam za takimi różnymi udogodnieniami ale niektóre herbaty smakowe potrafią być na prawdę dobre. Bardzo lubię herbatę dębową z miodem.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: herbata smakowa

Post autor: Fifi34 »

Ja lubię różne herbaty, ale stawiam na zdrowe odmiany. Słyszałam, że japońska matcha jest dobra dla organizmu, bo go oczyszcza. W tym sklepie ją widziałam https://ouritsumatcha.pl/ . Ich liście zbierane są w Japonii, z ekologicznych upraw, dlatego nie zawierają żadnych konserwantów. Herbaty są pakowane bezpośrednio po zebraniu, więc są świeże.
ODPOWIEDZ