Jak sobie radzić z długami?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert

Jak sobie radzić z długami?

Post autor: kalioppe » czw sie 01, 2013 3:43 pm

Czy ktoś z Was miał problem z długami?
Słyszałam, że kredyty konsolidacyjne to dobra opcja, czytałam nawet o nich trochę, ale wolałabym porozmawiać z kimś, kto sam z nich korzystał. Podpowiecie coś?

siedemosiemdwa
Forumowy ekspert

Re: Jak sobie radzić z długami?

Post autor: siedemosiemdwa » wt sie 16, 2016 6:27 pm

Kredyt konsolidacyjny to może być dobre wyjście. Tylko trzeba go spłacać, a nie popadać w następne długi...

enigmaa
Bardzo stały bywalec

Post autor: enigmaa » sob sie 27, 2016 4:28 pm

Chyba najważniejsze to nie unikać tematu i szukać porozumienia w instytucjach, gdzie ma się długi.
Im też zależy, żeby było spłacone, więc może jakieś raty czy inne udogodnienia będą mogli zaproponować.

Hyorin
Forumowy ekspert

Post autor: Hyorin » śr wrz 07, 2016 9:57 am

Nie wiem czy kredyt konsolidacyjny to takie dobre wyjście. Gdzieś czytałam, że nie jest on taki dobry jak się uważa.

designerka
Forumowy ekspert

Post autor: designerka » pt wrz 16, 2016 12:55 pm

To prawda. Kredyt konsolidacyjny, jak ma się długi to nie jest rozwiązanie. Przeczytaj sobie na upadłośćkonsumencka.com.pl czym jest masa upadłościowa. Na tym blogu znajdziesz bardzo fachowe informacje. W mojej opinii upadłość konsumencka może szybko pomóc pozbyć się długów.

siedemosiemdwa
Forumowy ekspert

Post autor: siedemosiemdwa » czw paź 31, 2019 10:08 am

Upadłość konsumencka to raczej ostateczność. Wcześniej może warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym? Tutaj jest opisane, kiedy warto z niego skorzystać. Warto to przemyśleć.

ODPOWIEDZ