Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Ewa G.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:41 am

Re: Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: Ewa G. »

Ja z mężem jesteśmy zadowoleni przede wszystkim z zamontowania floorboxów https://puszkipodlogowe.pl/puszki-szczelne-488 Moim zdaniem same plusy, raz, że przy dzieciach to jest mega bezpieczne bo wszelkie kable i gniazdka mamy schowane w podłodze. A dwa, estetyka pomieszczenia znacznie wzrasta! Tak to jest z pewnością rzecz, z jakiej jesteśmy mega zadowoleni!
Pan Strach
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: kapitalna »

Rozważasz remont swojego domu? Rozważ kontener na gruz piotrków trybunalski od DKM-Odpady na gruz i materiały budowlane. Ich usługi są wydajne, niezawodne i szybkie. Sprawdź je i zrealizuj swój projekt remontowy w mgnieniu oka.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: Leosia »

Nie bardzo lubimy remonty, przyznajcie się. Oczywiście nie zmienia to faktu ,że jednak remonty okresowo wykonujemy. Kiedy wykonujemy remont, a no wtedy kiedy trzeba dane pomieszczenie odświeżyć albo coś się zepsuło ,zużyło itp. Czy wiecie więc jak naprawić pękniętą ścianę ? jeśli nie to warto trochę poszukać w internecie i z pewnością natkniecie się na jakieś poradniki związane z tym jak wykonać poprawy tynków. Pozdrawiam.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: foxi11 »

Czy jesteśmy zadowoleni z remontu mieszkania ? Jesli sobie sami remontujemy to z reguły robimy to w taki sposób aby być zadowolonym. Od wielu lat wszelkie remonty, jeśli od strony technicznej są w zasięgu naszych możliwości realizujemy we własnym zakresie. Aby dobrze wyremontować dom , trzeba przede wszystkim tego chcieć o dowiedzieć się jak wykonoać określone prace remontowe. Czy wiecie na przykład do czego służy silikon ? To podstawowe informacje, z którymi nalezy się zapoznać.
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: Anita »

Każdy kto robi remont wiąże z nim jakieś oczekiwania. Ważne jest byśmy wszystko zaplanowali i konsekwentnie dążyli do celu. Jeżeli właśnie planujesz remont kuchni to nie zapomnij by ją urządzić funkcjonalnie i zaplanuj zakup nowoczesnego sprzętu agd https://solgaz.eu/
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: Bari21 »

Jestem w ciąży i wpadłam na szalony pomysł. Co Wy na to, aby urządzić pokój dzienny w stylu glamour?? Obejrzałam już wiele aranżacji i strasznie mi się ten styl podoba. Wybrałam sobie już farbę do pokoju synka z palety Dulux. Słyszałam o tej marce wiele dobrego, ale jeszcze nigdy nie zdecydowałam się na ich farby.
ODPOWIEDZ