Przeniesienie łazienki

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kalicka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:48 am

Przeniesienie łazienki

Post autor: Kalicka »

Chcemy przenieść łazienkę, własciwie to dorobić trzecią przy pomieszczeniu gospodarczym. Konkretnie byłaby tam pralnia z toaletą. Byłaby trochę poza pionem, tak do 10 metrów, nie wiem dokładnie ile. Czy da się jakoś usprawnić odprowadzenie ścieków z takiego pomieszczenia?
Pan Strach
lukii
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:48 am

Re: Przeniesienie łazienki

Post autor: lukii »

Są specjalne pompy do szamba, np SANIBO z Dambatu, ma ona 3 wejścia, więc może zbierać ścieki jednocześnie z sedesu czy pralki.
Kalicka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:48 am

Re: Przeniesienie łazienki

Post autor: Kalicka »

Dziękuję za szybką odpowiedź, gdzie najlepiej zakupic taką pompę? Nie chcę mieć potem problemów z gwarancją czy serwisem
lukii
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:48 am

Re: Przeniesienie łazienki

Post autor: lukii »

Ja kupiłem w dambacie, zero problemów. Mają w ofercie sporo urządzeń, niektóre z kilkuletnią gwarancją, do tego mają własny serwis, a części dostępne są zwykle „od ręki”. Generalnie stosunek ceny do jakości na plus!
ODPOWIEDZ