Gdzie kupić wyposazenie łazienki

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Gdzie kupić wyposazenie łazienki

Post autor: Karmina »

Lazienka z Leroy czy Casto? Co polecacie?

Chciałabym zamówić projekt jak również kupić płytki i armaturę i zastanawiam się gdzie lepiej
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Gdzie kupić wyposazenie łazienki

Post autor: niewazne »

Leroy i ich projekt za grosz. Dostajesz listę produktów które Ci proponują (trzeba wydać chyba 2000zł, ale nie jest to takie trudne z racji tego,. ze remont łazienki zwykle kosztuje o wiele więcej jeśli wymieniasz w niej wszystko). My z majstrem przedyskutowaliśmy i parę rzeczy prosił żeby kupić inne niż sugerują (np. kleje, fugi). Geberit, wanna, umywalka- również warto jest kupić w markecie. Chodzi o to, że są to rzeczy duże, jeśli coś Ci nie będzie odpowiadało, ewentualnie jesli będziesz reklamować, możesz mieć problem ze zwrotem w ramach wysyłki. A tak można bez problemu zawieźć do sklepu. Ogólnie moja szwagierka zaprojektowała nam wstępnie łazienkę. My pokazaliśmy wizję Pani projektantki w Leroy a ona nam wyczarowała coś z ich produktów. Zależy na kogo się trafi, my trafiliśmy super, pani projektantka doradziła kilka ciekawych rozwiazań o któych nie pomyślałam. Tak wiec polecam zdecydowanie :)
Mam tego typu parawan nawannowy, jestem zadowolona:
Obrazek
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Gdzie kupić wyposazenie łazienki

Post autor: Onstek »

Od siebie polecam odpływ liniowy. Wielkość prysznica super, 132x100. Idzie sie spokojnie wykąpać nawet w 2 osoby. Szyba clean on i to jest tutaj najlepsze bo nie zostawia tyle osadu i woda fajnie splywa. Czyszcze raz na tydzień bo nie mam potrzeby częściej, gdyż nie widac tak tych zacieków. Bateria czarna, widac każdą kropelke i osad gdy woda ma dużo kamienia a moja ma to widać dużo. Wytrzeć idzie, najczęściej cilit pomarańczowy ale niemiecki. Tam ta chemia jest lepsza wg mnie i bardziej sie ściera ten kamień, schodzi do 0. Utrzymać w czystości te ciemne baterie ciężko, to fakt. Druga sprawa sam odpływ liniowy. Mam długie włosy do tyłka, musze czyścić ten odpływ co 2 dni i to mnie najbardziej wkurza, bo śrubokręt to must have aby to wyjac. Wiadomo jakiś kurz czy coś i woda zbierze, to odpływ zapchany. Nie wiem czy to kwestia tego odpływu, może jakiś do bani, czy każdy tak ma.

Daję namiar na firmę, która oferuje profesjonalne usługi wynikające z remontów łazienek w Warszawie"
remont łazienki Warszawa

Przeprowadzą go zgodnie z zasadami.
Winietka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Gdzie kupić wyposazenie łazienki

Post autor: Winietka »

A robić wanne czy prysznic? Bo mam dylemat co lepsze w łazience. I nie wiem czy warto jest rezygnować z wanny
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Gdzie kupić wyposazenie łazienki

Post autor: dzoana »

A czy znaleźliście już fachowca, który zamontuje Wam te wszystkie elementy w łazience? Moim zdaniem świetnym wyborem będzie ten hydraulik: http://warszawskihydraulik.pl/ . Zachęcam do kontaktu z tym specjalistą.
ODPOWIEDZ