Szukanie pracy

Pracy w branży wnętrzarskiej. Szukam/dam/współpraca/razem itp
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Szukanie pracy

Post autor: kalioppe »

Od czego zacząć?
Na razie bardzo przydatna okazuje mi się baza ofert w kategorii praca Szczecin. Byłam już nawet na paru rozmowach. Co jeszcze mogę zrobić? Może jakoś podrasować CV?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: Aleksandra »

Podrasowywać to raczej nie - to nigdy nie wychodzi dobrze w starciu z rozmową kwalifikacyjną itd. A masz profil na goldenline? Sporo pracodawców tam się ogłasza z rekrutacjami, np taki Intel czy inni - i można poczytac o pracownikach którzy u nich pracują, samemu się czymś pochwalić itd itd.
Bart20
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: Bart20 »

Mhm, może spróbuj rozesłać około 20-30 CV każdego dnia? W ten sposób, możesz być pewien że w końcu ktoś odpisze, jak masz kwalifikacje odpowiednie
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Re: Szukanie pracy

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Bart20 pisze:Mhm, może spróbuj rozesłać około 20-30 CV każdego dnia? W ten sposób, możesz być pewien że w końcu ktoś odpisze, jak masz kwalifikacje odpowiednie
gorzej, jak się wysyła tych aplikacji w setkach, po 20-30 dziennie i nic.
Wtedy pozostaje albo czekać i popadać w dołki, albo zmienić podejście:
:arrow: własna firma, wyjazd zagranicę, albo wykorzystywanie opcji typu work-sharing (więcej informacji tutaj: http://www.praca-czechowice.pl/work-sha ... ezrobocie/), czy szukanie innych nowinek, które albo dadzą inną pracę niż klasyk etat, albo szansę na etat, ale "inaczej".
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Szukanie pracy

Post autor: boom99 »

to masowe wysyłanie cv co wspominacie wyżej, to jest najgorsze,
potem sie czeka i czeka i nic ...
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: annna »

A co to znaczy "podrasowac" CV???? :D
Pracodowca może to sprawdzic na rozmowie. I co wtedy?
Ale z drugiej strony.... to może szybciej zaprosi na rozmowe
srubka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 10:30 am

Re: Szukanie pracy

Post autor: srubka »

Mhm, może spróbuj rozesłać około 20-30 CV każdego dnia? W ten sposób, możesz być pewien że w końcu ktoś odpisze, jak masz kwalifikacje odpowiednie
bonita
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 7:57 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: bonita »

Możesz dodać się do różnych grup dotyczących pracy na facebooku. Tam pojawiają się różne ogłoszenia.
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: Anita »

Popatrz na oferty pracy agencji pracy jak np. w Mondi Polska gdzie szukają pracowników do pracy w Niemczech jak i zarówno do swej siedziby w Poznaniu. Ofert mają sporo więc może wypatrzysz coś dla siebie.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: foxi11 »

Jeśli szukasz pracy to myślę ,że kursy biznesowe warszawa .Oczywiście wszystko zależy od tego w jakiej branży zamierzasz szukać tej pracy .Jeśli jesteś pracownikiem kadry średniego lub wyższego szczebla radzę zainteresować się tymi kursami. W ogóle jeśli tylko odczuwacie potrzebę podniesienia swoich kwalifikacji , ta oferta jest dobra dla takich celów.
ODPOWIEDZ