dywan pluszowy

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
radosna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:27 pm

dywan pluszowy

Post autor: radosna »

Mam pytanie do rodziców, którzy niedawno urządzali pokój dla swojej pociechy. Chodzi o pluszowy dywan. Bardzo mi się spodobały, ale mam pytanie - jak duże one są? Sprawdzają się faktycznie jako dywaniki, czy może jednak bardziej jak przytulanka?
Pan Strach
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: dywan pluszowy

Post autor: Jolanta »

Pluszowe dywany są urocze, ale moim zdaniem maksymalnie jako mała wycieraczka, a nie dywan na cały pokój. Nie będziesz w stanie utrzymać tego w czystości, a taka prawda, że mięciutkie kłaczki są śliczne do czasu. Zdecydowanie praktyczniejsze będą puzzle piankowe https://shoperly.pl/pl/menu/puzzle-piankowe-383.html których wzory i kolory też mogą pięknie udekorować pokój, a do tego spełniają jeszcze inne funkcje. Nawet jak już dziecko wyrośnie, to takie puzzle mogą być przenośną matą do ćwiczeń, czy podłożem do pikniku w ogrodzie.
ODPOWIEDZ